Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közvetlenül menzesz utáni...

Közvetlenül menzesz utáni napon teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, erre mennyi az esély?
2011. máj. 26. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Minimális az esély.

Hol jártál amikor a többiek biológián ültek?

2011. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, de két barátnőm is azon kevesek közé tartozik, akiknek így jött össze a baba.
2011. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

(miért kell egyből sértegetni a kérdezőt?!)


Valóban pici az esélye, de igenis előfordulhat. Az unokanővéremnek is így jött össze a második babája.

2011. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Rég volt már.. :D ilyen részletekre anno nem figyeltem :P Akkor még nem leszek bátor, és engedékeny inkább...bár a kicsi esély is esély, és nem lenne baj sem, de ráérünk még :D
2011. máj. 26. 22:21
 5/9 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak üzenem, hogy az elsőé jogos volt :P Ciki, de tényleg passzolok ebben a kérdésben :D valahogy nekem ez a ciklus dolog mindig is magas volt..az oké, hogy van a középidő, meg a peteérés, és az érett pete a menzesszel távozik, de hogy a 28 nap alatt mikor mi hol jár...áhh...eleve utálom ezt az egész mizériát, és ilyenkor a legjobban, hogy nő vagyok :S :))))


Azért köszi a válaszokat.

2011. máj. 26. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én is úgy voltam vele, hogy nagyon kicsi az esély, és bioszból is érettségiztem. Ennek ellenére most itt ülök terhesen... Mensi után nem védekeztük, álmomban sem gondoltam volna.

És még itt a gyakorin leb.sztak, hogy hogy lehetek ilyen hülye, hisz bármikor teherbe eshetek.

Hol voltatok ti akkor előző válaszolók?:)

2011. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a menszi után 2 nappal estem teherbe. Most 4 hónapos a babám! Szóval van rá esély, hogy terhes lehetsz. Ja és nekem mindig olyankor (menszi után 1-2 nappal) jön össze a baba.

2011. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno még anyukám így esett teherbe velem. Szóval van rá esély!
2011. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is ott voltam biologia oran..megis teherbe estem. Mensim utolso napjaiban, meghozza megszakitasos modszerrel. Nem tudom miert lepodtem meg annyira mikor kiderult babat varok. Na es meg egy-ket hetem van a szulesig :-)
2011. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!