Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetesen vehetek egy forró...

39 hetesen vehetek egy forró kádfürdőt?

Figyelt kérdés
azért nem annyira forró,hogy égessen,de a melegnél melegebb lenne a víz.Már olyan régóta vágyok rá!Most talán már lehet?
2011. febr. 9. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Vehetsz,de nem lepődj meg ha esetleg éjszaka beindul a szülés! :D

Jha és szerintem csak akkor ha zárt a belső méhszáj,ki tudja...

Jó pancsikolást! :)

2011. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A forró víztől kitágulnak a vérerek és maga a méhlepény is megduzzad. Nemcsak beindulhat a szülés, ez a legkevesebb. De leszakadhat a méhlepény, ami nagyon nagy baj, ugyanis akár el is vérezhet az anyuka. Ezért nem javasolják a kismamáknak a meleg kádfürdőt.... Azt a pár hetet már kibírod. :)
2011. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az a "pár hét" szülés után is még hat hét, amíg nem lehet ülőfürdőt venni. Megértelek, már én is majd meghaltam egy kádban való ücsörgésért, de kitartás! A babóért megéri várni!
2011. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajjjj már én is nagyon szeretnék pancsizni, de nem kockáztatok. Szerintem te se tedd. Nem ajánlják. 36 hkm
2011. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, jól fog esni.

Legrosszabb eset?? -- beindul a szülés :) és akkor mi van? Gondolom alig várod, hogy anya legyél :)

2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37 foknál ne legyen melegebb és akkor nem lesz semmi baj!
2011. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fürdés után jó szülést!:) Nkem szülés előtt fájt nagyon a derekaom, engedtem egy kis vizet a kádba, de úgy, hogy csak a hátamat érje, az alsó részeket ne. Éjjel beindult a szülés. Bár lehet, hogy már a derékfájás is a szülés előjele volt.
2011. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nekem már elég sok jóslóm van,fáj az egész derekam és hasam alja ilyenkor,nagyon rossz már,ezért gondoltam jó egy kicsit ellazulni a kádba.Talán jobb lett kicsit,csak nehéz volt kiszállni:)

Viszont még mindig nem szültem meg!:)

2011. febr. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!