Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok? Mindennap...

Hogy bírjátok? Mindennap minden percében fúrja az oldalam a kíváncsiság, fiú lesz vagy lány? Történt már vkivel, hogy megálmodta a babája nemét?

Figyelt kérdés
Egyszer álmodtam,hogy fiú lesz...de azért kételkedem,mert utána meg azt,hogy "szuper" gyerek lett (nyílván elfogult vagyok)...Nem bírom már tovább...annyira szeretném tudni! (Főleg miután minden eredményem jó lett...nem azon kell izguljak,hogy egészségesek vagyunk e!) :)
2009. febr. 10. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En ma megyek negyed 3-ra a dokihoz es ma derul ki,hogy ki lakik odabent!:)Hat a leghosszabb par ora elott allok mar erzem!:)

Te mennyi idos babas vagy?

2009. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Furcsa,mi korán megtudtuk,hogy kisfiunk lesz,12 hetesen,de ennek ellenére tudat alatt mindketten már jóval elötte.Valahogy úgy voltunk;"nem is kérdés",hogy fiú lesz.

Izgalmas,biztos! :)

Jó egészséget!!Na és boldog babavárást!

2009. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a terhesség előtt megálmodtam, hogy pozitív tesztet tartok a kezemben, aztán kb.7 hetesen megálmodtam hogy lányt fogok szülni! És kislányunk lesz, szerintem az álmok útján üzen a tudatalatti:) Egyébként én is nagyon vártam hogy megtudjuk, de a vizsgálat alatt majdnem elfelejtettem rákérdezni, mert annyira izgultam hogy egészséges legyen!

Boldog Babavárást! 24 hetes kismama

2009. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem szerettük volna tudni, hogy fiú vagy leány van odabent, ettől függetlenül én meg sem lepődtem, hogy lányom született, mert egyszerűen éreztem.

2009. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, én kétszer is megálmodtam. Egyszer a 16. héten álmodtam, hogy fiam lesz. Utána a 18. héten mielőtt mentünk a 4d uh-ra. És ott meg is erősítették, tényleg fiam lett. :)

2009. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szió

Én is és a párom is ugyanazon az éjjelen álmodtuk azt, hogy fiunk születik. Másnap csináltam tesztet és mikor kiderült hogy pozitív, rögtön el is könyveltük magunkban hogy lesz egy fiunk!

Egyik Uh-n sem mutatta meg magát, valahogy mindig takarta... Lett meglepetés, mikor megszületett, még jó, hogy a kh-ba menet gyorsan megállapodtunk lánynévben is "a biztonság kedvéért".

2009. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első válaszoló én 16 hetes terhes vagyok!Igazából én mindig is kislányt szerettem volna, de vmiért érzem,hogy fiú, persze nem bánom! Főleg,ha olyan lesz mint az én Édes Párom! :)Mindenkinek Boldog Babázást!
2009. febr. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!