Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok! Náthára...

19 hetes vagyok! Náthára cataflamot+panadolt írt fel a dokim. Mi a véleményetek be merjem szedni? Csak 2-3 napig kellene szedni.

Figyelt kérdés
De már sajnos 3-szor vagyok beteg ugyanezzel (torokfájás, iszonyat fejfájás és orrfolyás) ezeket szedtem az első 2 alkalommal most tegnap óta ismét ledöntött a betegség. Már nem tudom be merjem e szedni!
2011. febr. 6. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Cataflam nem terhesen is nagyon erős gyógyszer!!!

Én nem vagyok orvos nem nem bírálom felül de én nem merném bevenni. Panadol ami paracetamol szedheted. Én is 21 hetes körül voltam beteg akkor nekem azt mondta a doki hogy az általában adható 4x1000mg paracetamol helyett csak 2x1000mg paracetamol szedjek meg citromos mézes tea sós gargalizálás ilyesmi.

Jobbulást!


29 hetes km 21 hós kisfiú anyukája

2011. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cataflamot felejtsd el, panadolt kizárólag ha lázad van. Maradj a házi praktikáknál, nagyon sós vízzel öblítsd ki a torkodat, a patikában pedig lehet kapni sós vizes (izotóniás) orrsprayt, azzal mosd ki az orrodat. Ezek mellett ésszel használhatsz orrsprayt is (Nasivint ajánlom), ez nagyon sokat javít az orrod állapotán. A fejed is azért fáj, mert az orr- és arcüreged tele van takonnyal. Ezen felül szedd a szokott terhesvitaminodat, esetleg pluszban C vitamint. És természetesen sok pihenés, rengeteg folyadék, ezek nélkül nem fogsz meggyógyulni.

Az orvos mit mondott? Nincs arcüreg gyulladásod?

2011. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a pihenés nehezen megoldható:( van egy kisfiam:)

A dokim ezeket írta ki+C vitamint!

Egy fél panadolt muszáj volt bevennem mert széthasad a fejem.

Köszi a tippeket, megfogadom mindet!!

2011. febr. 6. 18:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Lázam nincs abszolút!
2011. febr. 6. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon megértem, én a harmadikat várom, és ugyanezen vagyok túl (szintén most 19 hetes... :). Eltartott másfél hétig, de most már szinte egészséges vagyok. A sok folyadék tényleg nagyon fontos, ha a pihenés nem is oldható meg, a folyamatos ivásról ne feledkezz meg.

(az utolsó válaszoló vagyok)

2011. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!