Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatárbeefsteak akkor is lehet...

Tatárbeefsteak akkor is lehet veszélyes ha már átestem toxoplasma fertőzésen?

Figyelt kérdés

Este vendégségbe mennénk, ahol tatárbeefsteak lesz a vacsi. 7+4 terhes vagyok. Korábban már voltam TORCH szűrésen, ahol kimutatták, hogy már átvészeltem toxoplasma fertőzést. Akkor ez azt jelenti, hogy már nem veszélyes a nyers hús rám nézve ilyen szempontból?


Köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 5. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

De, veszélyes! Terhesen semmiféle nyers húst, halat, tojást nem szabad enni!!!Gondolj a babára...nézz utána a neten!

Egyébként boldog babavárást:)

2011. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kockáztass,ne egyél nyers húst!Listeria is lehet benne,nem csak toxoplazma,valamint szalmonella is és még ki tudja mi a nyers dolgokban.Ezt a 9 hónapot ki kell és ki lehet bírni, hogy nem eszel meg néhány tiltott dolgot.Tartsd be inkább,minthogy ne adj Isten valami baj legyen és akkor örökre magadat hibáztatod.
2011. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, de én ettem tiramisut és tatárbeefsteak-et is.

Karácsony volt, ukros voltam és örültem, hogy ehetek végra valamit, a tiramisut pedig diabetikusan csináltuk.

2011. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

én nyers marhát soha nem ettem, és nem a toxo-tól féltem, amíg nem voltam várandós.

májmétely... :S

2011. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 6. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!