Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nagyon nagy baj, ha a 23....

Az nagyon nagy baj, ha a 23. hetben vagyok es meg nem estem at a toxoplazma fertözesen? Mi törtenne a babammal, ha most elkapnam?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy még nem estél át? Vérvételből?

Van macskád? Mert ha van és régóta, akkor már biztos átestél. Ha meg nincs, akkor ne most kezdj el cicát simogatni. Amúgy semmilyen állatot nem érdemes simogatni, terhesen. Nyers hússal is vigyázz és a tojással is. Jól süsd át mindkettőt, akkor nem lesz gond.

2009. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 22.ben vagyok ,és még én sem estem át rajta.Macskám nincs, hússal vigyázok, gyümiket ezerrel megmosom.Nem tudunk többet tenni ellene.Mindig kézmosás.Ja és nézetni.Én majd a cukorterheléssel együtt nézetem meg ismét, és reménykedem.
2009. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 25 éve van folyamatosan macskám, mégsem estem át rajta soha. Nekem folyamatosan nézték a várandóság alatt, de hál isten, most is sikerült elkerülnöm a bajt.

Elég súlyos bajokat okozhat, kérj vizsgálatot, hogy megtudd, hogy mi a helyzet Veled.

Ha netán épp most zajlana le Nálad, akkor gyógyszerrel kezelnék.

4 hónpaos kisfiú anyukája

2009. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!