Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes leszek a...

18 hetes terhes leszek a jövőhéten! Szeretnék szépen lassan bevásárolni a babának kiságyat, pelenkázót, stb. Hogyan "magyarázzam" el a babonás családomnak, hogy a baba -dolgokat nem "kifizetődő"egyszerre a legvégén megvenni?

Figyelt kérdés
Pelenkát és ilyen súlyhoz és nagysághoz kötött dolgokat nem vennék még,hiszen az tényleg ráér!De erősítsetek meg, hogy kiságyat és egyéb ilyen babahordozó,babakocsi (ami ugye nem olcsóság)azt nem kell a terhesség legvégére hagyni?!(Szerintem az anyasági segélyt sem erre találták ki,de lehet tévedek??.....) Vagy ti ezt hogy oldottátok meg??:(fiú vagy lány lesz e azt még nem mutatta meg, de a színek nálam nem jelentenek akadályt!
2009. febr. 8. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!21 hetes vagyok babahordozot és pár rucit vettem mert már tudjuk a baba nemét de szerintem is folyamatosan kell vásárolgatni.mi március végére szeetnénk megcsinálni a babaszobát és szeretném ha április végére minden méglenne egyébként junira vagyok kirva de nyugodt szeetnék lenni hogy minden megvan:)Vásárolgass nyugodtan!
2009. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki:)

Tudtam hatni a családra holnap megyek körülnézegetni:)

és mostmár elértem hogy mindent ránk hagyjanak, ne szóljanak bele semmibe!!


mégegyszer kösziiii:):)

2009. febr. 9. 23:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 24 hetes terhes vagyok, és szinte már mindent beszereztem a babának. A babakocsit már a 12.héten megvettük. Nagyon megtetszett és mivel akciós volt, sajnáltam volna otthagyni a boltban. Én egyszerűen leszereltem a túl aggódó és babonás családomat, mondván ha bármi történik a gyerekemmel, biztos nem azon fogok sopánkodni, hogy már megvettem a babakocsit és a kiskádat. És mivel nem az ő pénztárcájukról van szó, ezért legyenek szivesek ebbe nem beleszólni.


Szerintem nyugodtan elkezdhetsz vásárolni. Boldog babavárást kívánok!

2009. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!