Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól használható az otthoni...

Jól használható az otthoni magzati szívhanghallható? Mennyi idős kortól hallottál valamit? Volt, hogy nem találtad a szívhangot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült használnom már 12 hetes kortól. Az elején nagyon nehezen találtam meg, de belejöttem. Mindenképp vegyél hozzá uh-s zselét, mert azzal könnyebb. Gyógyszertárban lehet rendelni/kapni, pár száz forintba kerül.
2011. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Jól használhjató, én a 12. héten még nem hallottam semmit, úgy kb a 16. hét körül.

de volt olyan is, hogy nem hallottam, akkor nem kell megilyedni, nem jelenti azt, hogy baj van feltétlenül. De aztt javaslom, hogy ne túl gyakran használd, mert az uh is sugárzás, és nem haszon a babának.

2011. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az uh sugárzás? Hát ilyet még nm hallottam. A denevérek is ultrahanggal tájékozódnak, a visszaverődő hanghullámokat értékelik. Az orvosi uh is így működik.
2011. febr. 3. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem sugárzás, és semmi baja nem lesz a babának tőle. Sokan írják, hogy esetleg zavarja a babáját, mikor használja, de én nem vettem ilyet észre.

Én napi 1-2x használtam addig, amíg nem kezdett el rugdosni.

2011. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nigra ***** válasza:
az ultrahang nem sugárzás. tessék utána olvasni a Doppler-elvnek. Viszont tényleg nem javasolják a sűrű használatát, mert kényszeres cselekvéssé válhat.
2011. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 11 hetesen már hallottam a kicsi szívverését. Nekem nagyon jó volt, 4 vetélés után jó volt tudni, hogy minden rendben. A 16 hét után (akkor rúgott elöször úgy, hogy éreztem) már csak heti 1x használtam, majd kb. a 25-ik héttől már szinte egyáltalán nem.
2011. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!