Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. UH-n mekkora volta...

A 18. UH-n mekkora volta babátok? A koponya átmérője? És a combcsont hossza?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

18.hetesen. koponya átmérő 47mm

comcsont 26mm

19. hetesen ( mivel a 18 hetesen alukált, s nem volt hajlandó felkelni :) 52mm, comcsont 29mm

2011. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

buksi:42mm, comb: 28, pocakkörfogat 134mm

lábak keresztben, szorosan összezárva... Nektek megmutatta?

2011. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok - ma voltunk a 19. hetesen, és ma egyértelműen kicsilánynak mutatta magát a doki szerint, a 14 hetesen meg én is úgy láttam, hogy kisfiú, s akkor a doki is arra voksolt... :) Szóval 1-1 :) Érdekes érzés, már egész kisfiús anyukának képzeltem magam, és most lehet hogy kislány érkezik? :)
2011. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


akkor még van remény? Nekünk a 16hetesen mondta a nő, hogy inkább fiú... (már van egy) De férjem állítja, hogy ő több puncit látott, és ez az... :D


A tegnapin pedig oké összezárta a lábait, de az első mondata a dokinak, hogy itt nem lát semmit, valami csak ki lógott volna a popóhoz, szóval reménykedünk...:)

2011. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm,hogy írtatok.Mi is tegnap voltunk az UH-n,és mutogatta magát a drága.Azt mondta a doki,hogy ha fiú lenne akkor a lába között valaminek látszania kellet volna:),így ő szerinte kislány!
2011. febr. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!