Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történhetett benn a hasamba...

Mi történhetett benn a hasamban? Mitől görcsöltem be?

Figyelt kérdés
20hetes kismama vagyok. Tegnap voltam a 20hetes UH-n, mindent rendben talált az orvos, sőt még azt is megtudtuk 80%-ra, h kislány. Ma reggel még fekve, begörcsölt a hasa, teljesen legalul. Alig birtam a kimenni a mosdóba, és nem birok még most sem kiegyenesedni. Ülve, fekve nem érzek semmit, de menni nem birok. Még ma nem mocorgott a baba, nem tudom mi történhetett. Tompa fájdalom,nem éles, de ha fel akarok állni, hasigató érzésem van. Szerintetek?
2011. febr. 2. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonnal kÓrház!Ne itt nyomozzál,hiszen a babád a tét,hívd a dokidat ha nincs akkor a kórházat és azonnal vonulj oda!!!
2011. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy nagy e a baj, de ismered a mondást Inkább 100szor feleslegesen mint egyszer ne és baj legyen.

Menj kórházba szerintem is.

2011. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.


Természetesen beszélj orvossal, nézesd meg magatokat.


De ha nem állandó, ill. nem bizonyos időközönként jönnek a görcsök, akkor lehet, hogy csak valami nyomódásról, húzódásról van sz.

2011. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalom volt...felhívtam a dokim, szerinte egyek Magne B6-ot. Ha sűrűsödnek a görcsök, hívjam fel. A védőnőm annyit mondott pihenjek, és az egyszeri ilyen miatt még nem kell "annyira" aggódni, csak ha rendszeressé válik és esetleg vérzés, vagy egyéb folyás kíséri. Végülis azóta nem volt semmi, ha sétálgatok, néha érzek a bal petefészek környékén enyhe szúró fájdalmat, de görcs nincs. Köszönöm a válaszokat...
2011. febr. 2. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és azóta már mocorgott a pici!:)
2011. febr. 2. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!