Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok együtt élek a...

22 hetes vagyok együtt élek a testvéremmel akitől vettek kenetet és valami magasszámú baktériumot találtak benne és gyógyszeres kezelést fog kapni. Tehát ez lehet bármilyen nemi betegség. Félnem kellene hogy elkapok valamit tőle?

Figyelt kérdés
Nekem amiket néztek vérből az mind negatív lett gondolok itt clamidia,szifilisz..ezeket az első vérvételből nézték pár hónapja.Kicsit félek és a babát is nagyon féltem.
2009. febr. 7. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az alapvető higiéniás szabályokat betartjátok, nem lehet gond. Az ő szervezetében van a baci, azért az nem megy át olyan könnyen beléd! (Gondolom, nem hordod az ő - már elnézést - használt bugyiját, nem pisili le a wc ülőkét, amire te ráülsz...)

Ha va valami fertőzlése (akár, gomba, akár baci), azért az még nem nemi betegség! Ha mondjuk volt korábban egy vírusos betegsége, amire antibiotikumot szedett, az kiöl mindent, még a hüvelyből is. Ilyenkor bizony a lányok többségénél a gombák elszaporodhatnak, és ezt még külön kezelni kell. De nem fertőző. Hány lány lakik úgy albérletben, hogy ilyen gondok vannak, mégsem fertőzik halomra egymást.

De ha mégsem tudsz megnyugodni, beszéld át a nőgyógyászoddal, meglátod, nem lesz semmi gond.


Üdv és nyugi!

2009. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!