Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetes vagyok. Jelezhetnek...

5+4 hetes vagyok. Jelezhetnek ezek valami problémát?

Figyelt kérdés
Terhességi tüneteim eddig voltak (gyenge émelygés, hasszúrka, mellérzékenység, derékfájás), azonban ezek szépen lassan eltűntek. Ma 2 tizedet csökkent a hőm (eddig 37,5 volt folyamatosan, ma reggel 37,3). Pecsételés, vérezgetés nincs.Holnap tervezem, hogy elmegyek a dokihoz. Szerintetek érdemes? Vagy csak azt fogja mondani, hogy várjuk még 2 hetet és hogy türelem? Egyáltalán van értelme izgulni, vagy ezek az "ingadozások" teljesen normálisak?
2011. jan. 31. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz orvoshoz, ilyenkor már látszik az ultrahangon a petezsák.
2011. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, valszeg csak peteszákot fog látni, és vissza hív két hét múlva. Most azt gondolod, nyugodtabb leszel, ha legalább ennyit mond, de nem igaz, ugyanúgy fogsz tovább idegeskedni, amíg nincs szívhang, nem telik le az első 12 hét.

Én pont ezért csak 8 hetesen mentem. Úgyis egyetlen megoldás, az idő.

2011. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy volt a terhességed?
2023. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!