Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Valami fehér van...

Mi lehet ez? Valami fehér van a vizeletemben. Majdnem olyan mintha por lenne? 13 hetes terhes vagyok lehet attól esetleg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak hátha megnyugtat.

Én is 13 hetes vagyok és 2 napja néha fekete szemcsék, mint a mák van a vizeletemben és a fehér papíron.

2011. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az addig oké hogy fehér papíron fehér, de ott is eléggé nagy mennyiségben van. Hiába a megtörlés. Úgyan úgy lesz utána is.
2011. jan. 30. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el védőnőhöz vagy orvoshoz!!!
2011. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor a Tiéd nem lehet gombás folyás? Viszketés vagy más egyéb tünete? Nekem apró görcseim vannak, de kedden vettem szívhangfigyelőt és azzal megnyugszom, hogy nincs baj. Sajnos előző gyermekemnél összevesztem a védőnővel és most még nem voltam Nála. Orvosom magánrendelésre ment, így sajnos állandó orvosom sincs.
2011. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!