Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire súlyos, hogyha...

Mennyire súlyos, hogyha terhességi hypertoniával kezelnek 3 szor 2 dpoegyt, és most fehérjét találtak a vízeletemben, de csak egy keresztes ( + )? Na meg nagyon sok fehér vérsejtet.

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetes terhessen volt hasonló!Csak ++ fehérjével! Most 35 hetes vagyok semmi gond és már csak 2szer fél dpoegyt szedek!
2011. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na akkor ennek örülök.

Én 23 hetes terhes voltam amikor hypertoniát megállapították.Azóta 3 szor 2 dopegytet szedek.

És tegnapi laborom elszállt, fehérje lett benne, sok a fehérvérsejt, tovább küldték tenyésztésre.

De akkor nem kell aggódnom, ha fehérjét találtak.

2011. febr. 11. 11:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogyan kezelték a fehérjét neked?Neked nem volt hypertoniád?
2011. febr. 11. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek mellé vizesedsz is, akkor tényleg súlyos.
2011. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogy vizesedek e?
2011. febr. 11. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia !!!Ezt terhességi toxémiának hívják és ez igen komoly mindeképpen vigyázza sulyodra szedd rendesen a gyogyszert és azt csináld 100%ba amit az orvos mond nem akarom leirni mi lehet ha nem vigyázol már én tul vagyok ezen az első gyerekemmel.
2011. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Honnan tudom, hogy toxémia- e? A dokim azt mondta Hétfőn beszélünk majd.


Írdd meg kérlek mi történt veletek.

2011. febr. 11. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nállam is ilyen hamar észleleték mint nállad magas vérnyomás sok fehérje szedttem a vérnyomás csökkentöt és nagyon kellett vigyáznom hogy ne hizzak ne kávézak és só mentesen ettem mert leválhat a méhlepényed bár sok minden nem tehető csak ezeket tarcsd be de az is lehet hogy nállad nem erről van szó én 38 hétre megszültem kicsi súlyal de egészségesen de sajnos van olyan ismerősőm aki nem de nem akartalak megilyeszteni csak amitaz első válaszoló írt az csak egy kis felvázás és nállad szerintem nem igy van de ne félj mert már az én fiam 10 éves csak azt csináld betüről betüre amit az orvos mond majd írd meg mi volt.Ja és most 13 hetes terhes vagyok remélem nem lesz gond
2011. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megírtad mi történt.

Akkor van tapasztalatod. leírom velem mi történt eddig.

23 hetesen hypertonia kialakult.3szor 2 dopegyt.Figyelték a vizeletet, vért vettek, eddig minden rendben volt, és most állítólag felborult az egész vérképem, és fehérjét találtak de csak egy +- es lett, viszont mással is gondd van, fehérvérsejt 91 db meg sok egyéb, ha gondolod átküldöm a labor eredményem szívesen.


beszéltem a dokival, és azt mondta hétfőn megmondja hogyan tovább.


Elvileg nem lehet megint toxémiád, gratulálok a második babához:-)))))))

2011. febr. 11. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Kizárólag akkor beszélünk toxémiáról, ha a meglevő 2 tüneted mellé vizesedsz is! (magas vérnyomás, fehérje a vizeletben, vizenyő)

Ha dagad a bokád, kezed, szemed alatt, vagy hirtelen testsúlygyarapodás lép fel - akkor vizesedésről (ödémáról) beszélnek.

2011. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!