Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesseg eseten ha...

Korai terhesseg eseten ha beveszem az esemeny utani tablettat mi tortenik? Elmegy a baba?

Figyelt kérdés
Most hivott fel egy ismerosom ezzel a kerdessel,epp uton vannak a gyogyszertarba. En nagy hulyesegnek tartom ezt, meg csak 2-3 hetes lehet a csaj es szerinte ettol nem fog neki megmaradni.Amugy is eleg erzekenyen erint a tema,mert az en babam most is itt mozog a hasamban:) En ketlem,hogy ez bavalik. De kivancsi vagyok ti mit gondoltok?
2011. jan. 29. 21:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz mar meg is kapta,ismerose dolgozik a gyogyszertarban,kiadja veny nelkul. Ugyanis orvosnal nem volt es ha lett is volna terhesseg eseten ugysem irnak fel neki. Kenytelen volt maskepp megoldani.

Amugy miert ne kapnal gyogyszert veny nelkul? En is tudnek szerezni gyogyszertabol,egy telefonomba kerul.

Manapsag mindent lehet,csak ismeros kell.

2011. jan. 29. 22:33
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
menjen orvoshoz! úgy tudom, hogy többféle módja van a korai terhesség megszakításának: injekció, meg ki tudja még. Még sosem voltam ilyen helyzetben nem tudom pontosan.
2011. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom nálunk nincs injekcós megoldás, amikor már ennyi idős a magzat, pláne.....majd kaparásra kell mennie.

Mindnesetre jó nagy hülye, ha azt hiszi ezzel majd megszakítja a terehsségét.

Mindegy, ha el akarja vetetni mindenképp akkor vegye csak be, mert szegény magzatot úgyis "eltűntetik" majd az orvosok, de legalább olyan rosszul lesz a szerencsétlen idióta hogy többet kétszer is sorba áll észért ha már előszörre nem került sorra-

2011. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Egyetertek Kedves utolso!!!!!!!!!

Remelem rosszul lesz,megerdemelne!

Nalunk nincs injekcio es semmi mas modszer. Majd megirom mi lett a lannyal,mar szerintem biztos bevette.

2011. jan. 30. 00:31
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni,hogy allitasa szerint 4 nappal ezelott esett teherbe :) Erdekes lenne, a beagyazodas 2 hetig tart.A teszt pozitiv. En nem is ertem,hogy lehet ilyen buta egy no???
2011. jan. 30. 00:35
 16/18 anonim ***** válasza:
Ur Isten! De meg se kene lepodnom... a gyogyszertaros ismerose se egy eszleny, ha kiadja neki. A venykoteles gyogyszerek nem veletlenul venykotelesek. Sajat magat vagja tonkre, a szex, a hormonok, es nem utolso sorban a sajat es egy gyermek elete nem jatek!!
2011. jan. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindig elszomorít ha ilyen buta nőkről olvasok .Nem hogy örülne hogy kisbabát vár még ezt is teszi .Egyik ismerősöm cigizett doboz szinten,emelgetett,dolgozott nem vigyázott magára hátha elmegy neki a baba mert nem tudták meg akarják-e tartani végül úgy döntöttek igen 20 hetesen levált a méhlepény neki elment a baba.Akkor már bánta milyen ostoba volt
2011. jan. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves kéredező,feltételenül irjál,mi lett a lánnyal.

Hát én nem akarom őt minősiteni,de a véleményem az megvan róla.

Persze az nem pozitiv!

2011. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!