Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hiszem beteg leszek....

Azt hiszem beteg leszek. Tegnap este óta fáj a torkom, és a fülem. Ha elmegyek dokihoz fog felirni valami gyógyszert? Vagy ilyenkor már nem lehet szedni? El szeretném kerülni a belázasodást.29hkm

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban veszélyes a gyógyszerszedés,most már nem igazán,hiszen a létfontosságú szervei kifejlődtek.Panadolt nyugodtan bevehetsz addig is amig nem jutsz el a dokihoz.Vannak gyógyszerek amik a 3. trimeszterben sem szedhetők de ezt a dokid tudni fogja.Mindenképpen menj el a láz veszélyes a babára.Jobbulást.
2011. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is lebetegedtem (14 hetes vagyok), gyógyszerész anyukám tanácsára torokfájásra Tantum Verde-t es Homeogene 9-et szedek (nem egyutt, mert a TV mentolos es nem lehet ra rogton bevenni a homeopatias szert). Alkalomszeruen szedhetsz egy-egy paracetemolt, de ne rendszeresen. A mez is jot tesz magaban, nem forro teaban.
2011. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mendy1025 ***** válasza:
én 30 hetes vagyok,láz,köhögés,írt fel a doki erigon szirupot,meg lázra antibiotikumot,azt mondta influenza,antib. nem akart felírni,de belázasodtam,így másnap írt fel,mert azt monda kell:)szerintem mindenképp nézesd meg magad dokival:)
2011. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!