Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen eredményeket kaptatok...

Milyen eredményeket kaptatok a 12 hetes ultrahangon?

Figyelt kérdés

2.terhességem és összehasonlítottam a kisfiaméval és az ő adatai sokkal nagyobbak voltak!Remélem nem pici a babám.

CRL.:60.6mm

Bpd.:21.2mm

HC.:74mm

Ac.:60mm

Femur:11.2mm

Humerus:9.5mm

Lepény:G-I

Nt.:2.2 mm

köszönöm ha megosztjátok velem!


2011. jan. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

CRL: 53 mm

NT: norm 1,0 mm


Nekem csak ennyi adatom van az uh vizsgálaton.

De minden rendben lett a kisfiamnál, aki 7 hetes.

2011. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyu! ne törődj mások méreteivel. Ha az orvosod azt mondja, minden oké, tovább ne is kutakodj. Nagyon be tud parázni az ember, ha más eredményeket hall, mivel nem vagyunk szakemberek, és minden babi másképp fejlődik. Semmit nem jelent. Én is nézegettem annak idején, és állandóan stresszeltem, féltem. Nálam a combcsont eredmények nem egyeztek kicsi volt internet alapján (orvos soha nem kritizált), most már meg az orvos azt mondja szép hosszú lábai vannak.

Tényleg nem azért írom, hogy lehűtselek, de nagyon bele tud kavarodni a netbe az ember, meg mások tapasztalataiban, felesleges félelmeket ébresztve magadban. Kérdezd az orvost, minden jó -e!

2011. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálam a crl 55 mm volt, most én ijedtem meg, hogy az enyém túl kicsi a tiedhez képest.
2011. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ijedezzetek, mindegyik eredmény jó, valakinek nagyobb, valakinek kisebb a babája, én is azon a véleményen vagyok, hogy amíg a doki nem mondd semmit, addig nincs gond.
2011. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!