Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap töltöttem be a 7....

Tegnap töltöttem be a 7. hetet. Két hétig rosszul voltam, szinte minden nap hánytam. Tegnap jól voltam, és úgy néz ki ma is jól ébredtem, nem émelygek annyira, mint eddig. A hasam nem fáj, csak néhe húzódik. Minden rendben velem és a babával?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én még nem vagyok kismama, de szerintem ha baj lenne, akkor annak komolyabb következményei lennének. Nyugodj meg, és örülj, hogy elmúltak a rosszulléteid. De lehet, hogy holnap kezdődik előlröl. Gratulálok, és problémamentes babavárást kívánok:)

2008. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak is írnám,hogy sajnos az elején még legtöbbször semmilyen következménye sincs annak,ha baj van. Nekem a 8-ik héten elmúlt minden rosszullétem és éreztem,hogy ez nem normális. Elmentem az orvosomhoz és mondta,hogy sajnos nincs szívhang és ez mostanában eléggé gyakori. A következő terhességemnél,a 12-ik hétig tartottak a rosszullétek és most vagyok a 21-ik hétben. Persze nem rémiszteni akarlak,csak sajnos ez is benne van. Az is lehet,hogy nálatok minden rendben,hiszen minden szervezet más és más. Én drukkolok!!!
2008. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok az előttem szólónak. Sajnos ez a 8.-9. hét elég veszélyes időszak. Sajnos sok baba elhal mostanában, s a legrosszabb, hogy semmi tünete nincs, csak az ultrahangon derül ki.. DE vigaszként mondom, hogy nálam is ez volt, elmúltak a tüneteim, és mégis minden rendben volt. Menj el minél hamarabb orvoshoz, hogy megnyugodj! Sok sikert!
2008. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy voolt a vetélés, hogy nem volt tünet, csak két hét múlva..

no de persze a mkostani terhességemmel is volt olyan hogy nem annyira volt hányingerem egyik vagy másik nap. Nem feltétlen baj a jele, de lehet az is. ez 50-50%. Lehet holnap újra rosszul leszel! :) Hátha..ez esetben a jónak lenne a jele, de ha elmúlik az sem feltétlen baj. Legyél óvatos, és ne aggódj! Ne képzeld be hogy baj lesz... minden a fejben dől el!!!

2008. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne izgulj!Nekem is néha elmúlott pár napra a tünetem,sőt,volt amikor egy hétig tünetmentes voltam!Ez teljesen normális!Persze baj az bármikor lehet,de ne erre gondolj!Élvezd a tünetmentes időket!:)Fogsz még eleget szenvedni!Nekem egy hét után úgy tért vissza,hogy már nem émelyegtem szinte egész nap,csak hirtelen hánytam,majd jó lett!Nem kell mindig rosszúl lenni!:)
2008. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!