Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Nagyon csunyán néznének...

SOS! Nagyon csunyán néznének az emberre ha 28 hetesen váltana orvost?

Figyelt kérdés
Én irtam ki a rekeszizomsérves kérdést, és igazából ugy láttam hogy az SZTK-s orvos saját maga sem volt vele tisztában hogy milyen következményei lehetnek egy sima szülésnek erre a betegségre? Igazából melette hypertónia, és tachikariás kismama vagyok, ti mit tennétek a helyemben?
2011. jan. 26. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Én szülés előtt 2 héttel váltottam, mert a doki egészen addig úgy tett, mintha érdekelné az álláspontom, aztán kijelentette, hogy császározni fog a kiírt időpont előtt 2 héttel. Utánajártam, és rájöttem, hogy az én eü. problémám nem indokolja a császárt, ezért másik kórházat és orvost kerestem. Kétszer találkoztam az új dokival szülés előtt, mégis többet tett értem, mint a másik hónapok alatt.

2011. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha Bp-i vagy akkor irány a SOTE 2ő.

Ott profik vannak.

2011. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem sajna kisbér környéki vagyok, és nemigazán ismerek itt jó orvost, vagy nemtalálkoztam vele.
2011. jan. 26. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk csak egy kórház van, és az a protokoll, hogy a 20 hét után már nem nagyon vállalnak magán! :(Én is 31 hetesen dokit akartam váltani(vagyis a férjem)!Kórházba kerültem fenyegető koraszüléssel és a férjem felkapta a vizet hogy nem tudtuk elérni a dokit 2 napig....Engem is zavart, de én örültem hogy az ügyeleten egyban tartottak!

De végül úgy döntöttünk, hogy majd meglátjuk hogy viselkedik továbbra is max nem szólunk ha szülni jövünk...De aztán elnézést kért :)

Viszont aTE helyedben tuti váltanék!Vagy lgközelebb kérdezgesd, de mondd el emiknek utananéztél, így le tudod mérni mennyire van tisztában mennyire hajlandó "együtt működni" az igényeiddel, és utána mérlegelj!

Remélem minden rendben lesz!

14 hós kislány anyuja!

Végül éppen odaért a dokim a szülésre, de nem az ő hibája volt, a lányom sietett! :)

2011. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!