Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok és...

16 hetes kismama vagyok és nagyon csúnyán szőrös lett a hasam. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
á, semmit nem tudsz, szedd le bortvával, vagy krémmel, lesz ez még máshol is, meg nekem az anyajegyeim is mind megnőttek, és sötétebbek lettek, de a szülés után ez elmúlik, a hormonoktól van...
2011. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Le tudod gyantázni, attól nem erősödik jobban. Lehet kapni "bajusz" gyantát azzal könnyebb mint a nagy széles gyantacsíkokkal.
2011. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ha jól értem, akkor a terhesség alatt lett szőrös... Ne izgulj, ez előfordul másokkal is (nem kötelező jelleggel persze), hiszen a hormonok ilyenkor igencsak másképp működnek! Szülés után, vagy esetleg már korábban is, szépen vissza fog állni a régi rend. Ha nagyon zavar, akkor gyantázd/gyantáztasd le, de lehetőleg ne epiláld, mert az elég fájdalmas, plusz, ha hiszel abban, hogy a baba már hall dolgokat a külvilágból, akkor nem hiszem, hogy örülne annak, hogy egy traktorral mennek át a kis odúján. :)
2011. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd, én évek óta küszködök a szőreimmel, mindenhol szőrös vagyok, még az arcomon is ( bajusz + szakáll ), a lábaimról nem is beszélve + a hasam is, mert hormonálisan beteg voltam még a teherbeesésem előtt.Most, hogy babát várok, vmennyire enyhűlt - gondolom a női hormonok miatt - de ha megszülök, szerintem minden a régi lesz.

Közhely, de én egy végeleges szőrtelenítésre fogok gyűjteni.

Te inkább gyantával próbálkozz, mert a borotvától nagyon megerősödik és nem fogsz "bírni velük".

2011. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavart,legyantáztam.
2011. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem terhesség előtt is volt ilyen problémám, én évek óta egy Oplica nevű szőrtelenítő krémet használok (olcsóbb, mint a veet és jobb is), abból is az érzékeny bőrűeknek valót, ami arc és bikini vonalra van kifejlesztve. Terhesen is ezt kentem a hasamra meg ahova kellett és semmi gondot nem okozott, szépen leszedte a szőrt. Borotvát én nem használnék oda.
2011. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, nem tudtam, hogy szabad gyantáztatni, de akkor az lesz. Elég csúnya... És a terhesség vége fele se gond a gyantázás? Amúgy igen, egyszer én is a véglegesre fogok gyűjteni, mert terhesség előtt is sok gondom volt a szőrökkel csak nem a hasamon...
2011. febr. 4. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Vége felé sem gond,bár nekem a férjem mindig azt mondta ne csináljam,mert kitépem a gyerek haját:)
2011. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok mint a kedves kérdező!:-(Akkor semmi bajt nem csinálok azzal ha legyantázom?Eddig nem mertem,hogy őszinte legyek mert féltem nehogy ártsak vele valahogy!
2011. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi bajt nem csinálsz:)

Én szexibbnek is éreztem magam tőle.

2011. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!