Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon csunyan leegtem..14hete...

Nagyon csunyan leegtem..14hetes kismama vagyok.. a picimnek lehet baja?

Figyelt kérdés
folyamoatosan fujtam magam vizzel ,bevoltam kenve,az eletemben nem egtem meg ennyire..a vallam az arcom a mellkasom a hasam nem..csak ez nekem problema neki nem ugye?
2008. ápr. 29. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoliba nem is szabad terhesen menni?Mért nem bírod ki nélküle?Használ inkább barnitót ha mindenképpen barnább akarsz lenni.Amúgy sztem nem lesz baja,az anyaméh megvédi sokmindentől,de sztem ne menj többet.29hetes kismama
2008. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szoliztam,Floridaban elek,itt az arnykban is megfog a nap de koszi a valaszt
2008. ápr. 29. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ne aggogj,nem lessz baja a kicsidnek,max.te szenvedsz!De ha napra méssz tudatosan,ne süttesd a pocidat,nem tesz jót a kicsinek.Boldog babavárást:) (szerintem az 1.válaszoló félreértette a kérdésed)
2008. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom miért egyből szoli jutott eszébe az első válaszolónak.

a leégéshez egyeseknek se szolira, se floridára nincs szüksége.itt a tavasz ( nyár? )ezek az első napocskák a leg becsapósabbak.ha nem is érezzük olyan melegnek, én már csak tudom :( tavaly nagyon megjártam, május 1. +22fok, szél.egésznapos kint lét.hát olyan lettem mint a rák.pedig soha nem égtem még le az elött ( és azóta se ).

úgy hogy majd most így 27hetes terhesen próbálok majd odafigyelni.

esetleg, nagyon lenge, vékony, de hosszú újjú ruhákat és szalma kalapot is feltehtsz.

baja, csak nem lesz a babának, a te bőrődnek nem használ.

boldog babavárást

2008. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj, én a 4. lányommal egész nyáron napoztam, és semmi baja. Gyönyörű barna börű lett. Arra vigyázz, a pocakod ne érje sokáig a nap, mert a magzatvíz felmelegedhet, ami nem jó a babaának. A hétvégén is sikerült jól leégnem, max az 5. baba is barnább bőrű lesz. Az első 3 lányommal viszont nem tudtam napozni , ők fehérbőrűek lettek. Ennyi ami baja lehet a bébinek. Itt max te vagy nagyobb veszélybe, a napszúrás miatt, de gondolom arra azért ügyelsz hogy ne kapj. Ne aggódj, boldog babavárást!
2008. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a megnyugtato valaszokat,nagyon aggodtama parom is jol cseszett..,hogy felelotlen vagyok,de nem vagyok nem ereztem hogy leegtem,foleg mert sosem szoktam..
2008. ápr. 29. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:

a múltkor én is leégtem, bár én nem Floridában élek, hanem Pécsett:)

közben nem is vettem észre, hogy ennyire megfogott a nap, csak este láttam. az arcom és a dekoltázsom lett piros. a fene gondolta, hogy az áprilisi napsütéssel is vigyázni kell. ennek már kb. 10 napja.

a babára állítólag nem veszélyes, inkább az anyuka láthatja a kárát, pl. előjönnek a szeplők, májfoltok alakulhatnak ki, ilyesmi. csak napvédő krémmel szabad kimenni az utcára!

2008. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!