Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este olyan 8körül...

Virág05 kérdése:

Tegnap este olyan 8körül szeretkeztünk a párommal, és nem sikerült időben védekezni. Ma bevettem egy Postinort, d. e.11 körül, mindjárt beveszem a második szemet. Segít?

Figyelt kérdés
Vagy későn vettem be? Miután bevettem szédültem, hányingerem is van Vasárnap volt az utolsó napja a menstruációmnak.
2011. jan. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A Postinort nem 4 órán belül kell??? Mintha úgy emlékeznék... a Postinor nem ugyanaz, mint a 72 órás! Viszont brutális hormon! Megérte?
2011. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi lett volna az esélye a teherbe essél.
2011. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vetted be későn, az első tabletta után 12 órával kell bevenni a következőt,úgyhogy azt most vedd is be. Kb.5 nap múlva jelentkezni fog a menstruációd,lehet hogy egy picit erősebb vérzésed lesz mint általában,de ne ijedj meg tőle ez a gyógyszer miatt van. Amúgy ez nagyon erős tabletta,ne alkalmazd túl sokszor,mert jól megzavarja majd a ciklusodat,inkább irass fel fogamzásgátlót az biztonságosabb.
2011. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


Postinor tabletta


Javallat: fogamzásgátló olyan nők számára, akik csak ritkán élnek nemi életet.


Adagolás: közösülés után maximum 1 órán belül 1 tabletta, 1 hónapban maximum 4 alkalommal. Többszöri közösülés esetén az első tabletta bevétele után 3 órával újabb tablettát vehetünk be és a rákövetkező napon is 1 tabletta bevétele szükséges. De ezzel lényegében kimerítettük a havonta bevehető dózist.


Mellékhatás: hányinger, rendellenes vérzés jelentkezhet.

2011. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem is 4 óra, csak 1.

A harmadik válaszoló valami másra gondolt, mert amit írt az a Postinorra nem igaz!

2011. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Egy kicsit megnyugodtam!
2011. jan. 26. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!