Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. mütét után mennyi...

Missed ab. mütét után mennyi az esélye, hogy újból hamar összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
Az elő terhességem első próblkozásra sikerült, de sajnos a 6. héten elhalt.
2009. febr. 3. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt egy vetélésem tavaly januárban. Vártunk 5hónapot és megfogant az én kislányom. Most vagyok 32hetes és minden rendben.3 hónapot ideális kivárni,ennyi idő kell. Csak türelem és kitartás.
2009. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is missed ab. után elsőre összejött a baba. Most vagyok 38 hetes, várom, mikor szülök :-)
2009. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2006 novemberében volt missed ab.műtétem (elsőre sikerült a baba),sajnos 9 hetesen elhalt :-( átgondoltuk a dolgokat és rájöttünk, hogy ráérünk, majd 2 év múlva visszatérünk a témához...de már 2007 júliusában megint terhes lettem (pedig védekeztünk) :-) Most egy gyönyörű huncut 10 hónapos kisfiam van. Sok sikert, nektek is össze fog jönni sőt könnyebben lehet teherbe esni egy ilyen műtét után!
2009. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!