Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen popsivédő krémet...

Milyen popsivédő krémet használtok/fogtok majd használni?

Figyelt kérdés

A Bepanthent hallottam hogy jó,meg bimbóvédőnek is.

Egyébként mennyibe kerül a Bepanthen?

35 hetes km


2011. jan. 21. 14:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Orvos által felírtat, kikevert gyógyszertárit.

Ha bibi van, akkor Neogranormon.

2011. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én próbáltam sok fajtát, de nekem a Bepanthen vált be. Pont ma vettem, a kicsi 820 ft volt, a nagy 2100 azt hiszem. Patikába vettem.
2011. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
14:06-os vagyok. A doki biztosított róla, hogy csak annyi elocom van a kevert krémben, ami feltétlenül szükséges (a gyógyszertárban kifejezetten a mi dokinknak keverik babáknak!!) és amikor vörös hólyagok voltak a baba popsiján fogzáskor, akkor naponta max. egyszer csak a pöttyökre használtuk vékonyan. Nagyon gyorsan rendbe hozta, előtte már mindenfélét kipróbáltunk, semmi nem használt. Én is utánaolvastam és rákérdeztem a dokinál még egyszer.
2011. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A gyógyszertáritól rázott a hideg. Zsíros volt, csomós, büdös.

Sudocrem. Csak reggel és az esti fürdetés után, meg kaki után kentem, vékonyan. Jó sokáig kitart egy doboz. Én a Vateráról szoktam rendelni, általában kórházi dolgozók szoktak "megmentegetni" pár dobozzal, mivel felfekvésre is ezt használják, így onnan venni olcsóbb, mint boltból.

Bepanthen-t nem használtunk soha.

Canesten-t talán kétszer, de akkor nagyon súlyos volt a helyzet.

Kislányom már csak éjjelre kap pelenkát, de sokszor abba se pisil, így most már csak akkor kenem neki, ha pirosabbnak látom a popsiját. Egyébként nagyon szép a bőre.

Mindjárt megszületik a fiam, vele is ez lesz a rendszer.

2011. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is sudocremet használtam, most is azt fogok-a gyógyszertárit nagyon utáltam, hasonló okból, mint az előttem szóló.
2011. jan. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!