Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen popsivédő krémet...

Milyen popsivédő krémet használtok/fogtok majd használni?

Figyelt kérdés

A Bepanthent hallottam hogy jó,meg bimbóvédőnek is.

Egyébként mennyibe kerül a Bepanthen?

35 hetes km


2011. jan. 21. 14:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Nem olvastam az előttem válaszolót.

Bocsánat, de akkor nem csak nekem tűnt fel...

2011. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mivel ugyanabban a percben írtuk! :o)
2011. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Azt használtuk sokáig amit az orvos írt ki!Utána váltottunk ,a Johnson's baby popsikrémet használtuk(fém,tégelyes). Nagyon szépen eltüntette a pelenkakiütéseket! Sudocramtól kezdve mindnféle krémmel próbálkoztunk,de ez vált be nekünk!
2011. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

sudokcem. Nem olcsó,de nagyon jó!! Mind a 2 gyermeknél azt használtuk, és sokáig bírta : a kórházi csomagban amit kaptunk kis doboz,fél évig volt elég az első szülöttünknél. Sokan elkövetik azt a hibát,hogy vastagon kenik a krémet a popsira. Én szép vékonyan kentem,"bele dörzsöltem" és nagyon szép volt a kicsi feneke :) Volt hogy kimarta a kaksi a popót,akkor is így kentem,és hamar elmúlt :)

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az Elocom tényleg durva. A lányom ekcémájára írta fel a doki, de még arra is figyelni kellett, hogy egyszerre mekkora felületen használjuk. Amit babának írnak fel, az csak elocomos, vagyis van benne valamennyi Elocom, de még azt sem kenném a fenekére. Felszívódik és árt a májnak.
2011. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

gyógyszertári a legjobb


Tök felsleges ezek az agyonreklámoztto dolgokat minden nap használni

2011. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekünk is a gyógyszertári krém vált be, soha nem volt piros a popsija.


Az Elocom krémet felírhatják úgy is, hogy kikeverve, és így sokkal kevesebb benne a szteroid. 1 éves kisfiúnknak a lábán jelentek meg foltok és a gyógyszertárban kikevert tégelyes változatát kaptuk (receptre). Ez nagyon kis mennyiségben tartalmazza a szteroidot és használható pici kortól. De van ismerősöm, akinek a 2 éves lányának a normál Elocom kenőcsöt írta fel a doki foltok ellen. 5 napig nagyon vékonyan felkenve használhatta.

2011. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Jó hogy írtatok a "kikevert Elocomos" tapasztalattal rendelkezők, most egy picit megnyugodtam, sajnáltam azt az anyukát nagyon, de még mindig dühös vagyok arra a dokira, aki sima popsipirosodásra ilyeneket ír. Brr.


Kedves Kérdező!

A bimbóvédelemhez annyit írnék még Neked, hogy a legjobb, ha szopi után a nyállal keveredett anyatejet hagyod rászáradni a melledre, úgy gyógyul legjobban, ha sebes, ha meg nem is lesz sebes (mert nem törvényszerű hogy az legyen!), akkor nem kell kenegetni semmivel...

2011. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha semmi gond,akkor gyógyszertárit.Amikor a fogzástól kipirosodott, vagy a Neogranormont, vagy a Sudoremet használtam/használom.(1x volt nagyon durva,akkor a Canesten tette rendbe,de az szélsőséges eset volt).Különben a Neogranormont sem ajánlják minden napos használatra,mivel erősen hámosító hatású.2 gyerekes anyuka
2011. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mi is kezdetektől a sima gyógyszertári popsikrémet használjuk, a fiam 22 hónapos és még soha nem volt piros a popsija. Barátnőm a Gabi popsikrémet használja, ha piros a fiam popsija.
2011. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!