Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes multam. Elég lusta a...

22 hetes multam. Elég lusta a kislányom. Nem igazán rugdos. Reggelente mocorog egy kicsit aztán minden étkezés után rug párat "hogy megjött a kaja". Aztán este mikor lefekszem akkor megint rugdos egy kicsit. Ez természetes? Más is van igy?

Figyelt kérdés

Már mocorog 15 hetes kora ota de nem sokkal aktivabb!A rugásai is olyan kis "lányosak".Voltunk pár napja 4d-n és minden rendben van.Azt is végig aludta hiába piszkálta a doktornö.Akkor csak ilyen kis lusta lenne?Csak furának tartom mert sokan irtátok hogy aludni sem tudtok,egész nap rug,boxol.......

Nekem keresztbe van a babám.Nem tudom jelent e ez valamit.


2009. febr. 2. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem a kisfiam ilyen. Olyan nyugis altalaban, hogy sokszor ugy kellett noszogatni hogy mozduljon meg mert a fraszt kaptam, hogy mi a helyzet, jol van e? Most 38 hetesek vagyunk, helye mar nem sok van...de neha olyan tancot nyom le...hogy azt hiszem leesik a pocakom. Sokszor csak nezem a pocakom hogy mennyire jon megy :) Szoval nem csak a kislanyod lustasag :) amugy remelem hogy ezt a jo szokasat kint is megtartja majd :))

Boldog bababvarast, es konnyu szulest

2009. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is bizok benne!!!!

Köszi nektek is minden jot!!!!!!!!

2009. febr. 2. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen itt irnak sok mindent.Én előszőr határozott mozgást 23.héten éreztem.Utána is csak hébe-hoba.De a környezetemben mindenki igy volt vele.Szerintem nem lustább,hanem nem érezzük mindig a mozgást.Most 32 hetes vagyok,most potolja az elmaradást.Tehát aktivvá változott.Kevés a hely és jobban érzem.Ne aggodj,fogsz te még rácsodálkozni.
2009. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy egyre kevesebb lesz neki a hely, te is jobban fogod érezni a mocorgását. Én is inkább este éreztem 22 hetesen, most már napközben is, de akkor nem olyan erősen. A kaját ő is megköszöni!:d az éjjelt azért írják sokan, mert olyankor tényleg több mozgást érezni, csak ha átalszod az éjszakát, nem érzed! Én is azóta tudom, amióta többször ébredek fel éjjel, hogy ő milyen kis tornász olyankor! Viszont amikor doki bá nézi, nyugis és alig akar mocorogni. 29 hetes kismami
2009. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ugyanolyan a kislányom mint ahogy leírtad! Tegnap reggel még szokásosnál is gyengébb volt, 1-et ha rugott, ma reggel is csak akkor ha kinyújtottam a lábam és hátra feküdtem! Boldog Babavárást!23 hetes kismami
2009. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!