Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20-21 hét környékén lehet...

A 20-21 hét környékén lehet úgy nézni sima (2D) ultrahangon a bébit, hogy ne lássam meg a nemét?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, francia a párom. Februárban megyek haza családot látogatni pár hétre. Még nem tudjuk a baba nemét, és a következő uh. itt kint febr. 24. (akkora jövök majd vissza). Szerettem volna otthon elmenni 4d-re, mert itt kint horror áron van...de a nemet ott biztosan meglátom, és a párom ezt nem szeretné..velem akarja megtudni...szóval úgy döntöttem akkor 2d. Én csak azért mennék, mert nagyon szeretnék végre beszélgetni egy kicsit a (z első) terhességemről egy doktorral.

Én nem beszélek franciául, itt kint a párom fordít angolra - ami szintén nem az anyanyelvem - a vizsgálatoknál. Szóval végre beszélnék a saját érzéseimről, és egy kicsit részletesebben is orvossal, és érteném végre mit mondanak a babáról. A párommalmost vesztünk össze, hogy én 2d-n is látni fogom a nevét...és ő ott akar lenni...

Szerintetek, ha megkérem az orvost, hogy ne mondja, én azért megláthatom? (Nem értek nagyon az uh. képekhez)


2011. jan. 15. 19:53
 1/9 A kérdező kommentje:
nevét-nemét:) bocsi.
2011. jan. 15. 19:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Majd mondod az orvosnak, hogy szeretnéd látni a babát, de a nemét nem szeretnéd még tudni. Ennyi. Nem ilyen bonyolult az élet.

Direktde nem fogja úgyse megmutatni. Másoknál is megoldották már.

2011. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze én ezt értem, ha megkérem nyilván nem mondja...de én is mozizni fogok...és az érdekel, hogy esetleg én megláthatom -e?
2011. jan. 15. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha éppen premier plánba mutatja magát, látható a neme. Nálunk már a 12. heti UH-n megmutatta magát. Nem volt szégyenlős :-)
2011. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem a 18 hetes uh-n a doktornő végignézte minden porcikáját, én is láttam, de nem ismertem fel, hogy kukaca van-e. A nemét mi nem szeretnénk tudni, ezért kértem, hogy ne mondja meg.
2011. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En kethetente jarok uh-ra de meg soha nem tudtam kivenni, hogy mit is latok. 4d-n is voltam, ott meg fenykepet is kaptam a kukacrol, de nekem ez meg igy sem volt egyertelmu. Szerintem nem mindenki tudja olyan konnyen eszrevenni mint egy szonografus.
2011. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a 18 hetes ultrahangon az első képbe úgy belógatta a kukacát, hogy a doki ránk nézett, és megkérdezte, hogy "akarják tudni a baba nemét?". Majd felnevetett, mert olyan egyértelmű volt, hogy mi is vigyorogtunk nagyokat a kérdésen, pedig akkor még nem is váltott 4D-re. Szóval, simán lehet, hogy 2D-is megmutatja magát, és nem tudod nem észrevenni. :)
2011. jan. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lehet, hogy végül a páromnak lesz igaza, úgyhogy meggondolom a dolgot...nagyon szeretne ott lenni velem amikor kiderül....

2011. jan. 16. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:

A 18. heti genetikai uh-n (Mo-n ekkor van) a néni kérdezte, akarom-e tudni a nemét.

Mi akkor már 99%-ban tudtuk hogy fiú, ezért mondtam is: Én úgy tudom fiú. Erre a néni vigyorogva: Én is úgy látom!

Meg is mutatta a méretes zacsiját..... Ha nem kértem volna, simán odébb viszi a vizsgálófejet, és nem látok semmit.

2011. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!