Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ujság a szexel ebben a...

Bogyo110 kérdése:

Mi ujság a szexel ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok 3100 a méhszájam és klion hüvely kupot kell használnom a folyásom miatt a doki nem monta hogy elvagyunk tiltva a házaséletöl bár nem is kérdeztem viszont a kúp használatiján az van hogy addig amig alkalmazzuk az 10nap addig nincs szex akkor most lehet vagy nem ?
2011. jan. 15. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2011. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ó ez nagyon gyors volt köszike a válaszért!
2011. jan. 15. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kúp használata alatt nem szabad. milyen folyásod van? változott állagra? bűzös? Ha csak bő folyás,akkor természetes velejárója a terhességnek-amit sokan nem tudnak,és ha olyan dokit fognak ki,aki kúpokkal bombáz,akkor azzal tönkre vágja a hüvely természetes védekező rendszerét-tapasztalat!

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egész terhességem alatt bő folyásom volt de a héten amikor voltam ezen a leoltáson pont akkor csorgott végig a lábamon mikor a doki meg akart vizsgálni uh monta hogy akkor most ezt a kurát csináljam végig de a második naptol már semmi folyásom nem volt csak ahogy a kup távozott belőlem !
2011. jan. 15. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha vizes szerű,nem bűzös...akkor nincs szükség kúrára!!!!

Amikor már 2 hónapja írogatta a kúpokat,és megkérdeztem,mégis miért,azt felelte,hogy "csúnya folyása van" semmi többet. Miután megszületett az 1. szülöttünk,akkor jártam utána a dolgoknak....

Én amikor megtudtam,hogy a kúpok mit műveltek,mert feleslegesen használtam, nagyon mérges lettem, kellemetlen tünetem is volt,de szerencsére helyre jött hamar. Amikor legközelebb terhes lettem is muszáj voltam a helyi féreghez járni (anyagi helyzetünk nem engedte meg hogy átjárjunk másik orvoshoz) akkor már csak és kizárólag uh-ra és nst-re voltam hajlandó eljárni. Egészséges kisbabánk született, noha (érdekes módon megint bő folyásom volt), amikor már bezavart a kórházba,mert túl hordtam,és ott megvizsgáltak,nem mondtak semmit,hogy ez vagy az lenne a bajom, miért nem lett kezelve. Pedig ott szóvá teszik ha valami van,nem is kicsit!

Én nem azt mondom ezzel,hogy ne bízz az orvosodba,csak fontold meg....

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!