Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amiatt, hogy lefoglaljam...

Amiatt, hogy lefoglaljam magam, amíg táppénzen vagyok, hol lehet internetes munkát végezni? Ami 100% megbízható?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz engem is érdekelne.Én már két éve keresem az igazit de eddig mind átverés!Bocsi az offért.
2011. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én már azóta keresek ilyet amióta a lányom megszületett, na már most 21 és fél hónapos. Nincs ilyen!
2011. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs.

Olyan előfordulhat, hogy a munkahelyedről kénytelen vagy távol lenni (lásd passzív táppénz), így a munkáltató megengedheti, hogy otthonról dolgozz...

10 éve nem találkoztam megbízható internetes munkaLEHETŐSÉGGEL.

2011. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is kerestünk,és amit találtunk,az mind átba..ás volt. Ha talál valaki,akkor linkelje már fel! jól jönni némi +!
2011. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj valamit, ezek mindig jól hangzó, üres ajánlatok. Amit most megtanulsz, az esetleg jól jöhet akésőbbiekben (nyelvek, gyors és gépírás, akármi, ülő foglaaltosság).
2011. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!