Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, mikor menjek...

7 hetes vagyok, mikor menjek magándokihoz? Mikor látszik valami már az uhn?

Figyelt kérdés
tudtok jó orvost ajánlani??
2009. jan. 31. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Már mehetsz nyugodtan:)! Szívhang is lesz már tuti:)! Merre laksz a doki ajánlás anélkül nem megy:)!
2009. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pest megye dabas,

de bp.-én is jó !!!!!!!!!

2009. jan. 31. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ott nem tudok senkit :s!De remélem találsz:)!
2009. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jan. 31. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 6 hetesen már látszott,hallatszott :-)
2009. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, nyugodtan mehetsz. Én Kecskeméten tudnék orvost ajánlani. Múltkor befektettek a kórházba és egy dabasi kismama mellé kerültem, ő is idejár Kmétre. Furcsállottam, de azt mondta, sokkal jobb, mint Pest (időben közelebb van, és nagyon meg van elégedve az orvosával). Amúgy az hogy ki a jó orvos, az teljesen egyénfüggő. Szerintem. Mert ha hallasz olyat, hogy na ő milyen rossz orvos, tuti neki is vannak páciensei, akik meg lehet a te orvosodról gondolják,azt hogy hozzá nem mennének semmi pénzért.
2009. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha Te Dabasi vagy akkor közel vagyunk egymáshoz én a szomszéd községben lakom. Én Dunaharasztira járok magándokihoz(szerintem ez nincs messze) és a SOTE I-en fogok szülni nála. Nagyon szimpi a doki ha gondolod hogy neked ez megfelelne akkor irj privit és leirok mindent. Én 9 hetes vagyok,és amikor 5 hetesen voltam akkor még csak petezsák és szikhólyag látszott,8 hetesen pedig már szivhang volt. 12 hetesen megyek legközelebb.
2009. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!