Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok, 1...

27 hetes kismama vagyok, 1 napja görcsöl a hasam! Voltam vele orvosnál, c:2000 ezt az értéket írta a papíromra! Mire számíthatok ezek után?

Figyelt kérdés
Javasolt még 3X2 magneB6-ot és seduxent,ettől elvileg el kell múlnia a görcsöknek,azt mondta,és szigorú ágynyugalom!!!Valaki aki hasonló helyzetben van tudna valamit mondani?Vagy valamit tanácsolni?Köszönöm előre is!
2008. jan. 23. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájad zárva van, ezt jelenti a 2000. A b6 csökkenti a görcsöket. És tényleg, pihenj sokat, akkor talán nem fogsz görcsölni. Szerintem semmi komoly baj, csak keményedik a hasad, ez okozza a fájdalmat. LEhet megerőltetted magad, vagy nem pihentél eleget.
2008. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég furcsa hogy egy orvos seduxen-t ir fel egy kismamának.Inkább pihenj sokat az mindennél többet jelent.A magneB6 pedig tényleg jó ha tágul a méhed és ettől fájdalmaid vannak.
2008. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én éppen 1-2 hete voltam így. 1-2 napig annyira görcsöltem, hogy felkelni is alig tudtam. 2 no-spát szedtem és nem használt, aztán az ügyeleten kaptam méhizom lazító injekciót, de egyik sem ért semmit. Ugyan úgy szenvedtem további 1 napig! A méhszájam zárva volt és van van is azóta is! Állítólag a méh növekedése okoz ilyet! Nekem azóta magnézium citrici-t kell szedjek napi 3*1-et...ez direkt kismamáknak van kitalálva, ilyen esetekre...de talán a magna B6 is jót tesz! Pihenj sokat, vigyázz magatokra!
2008. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom én is ezzel a magnéziumo citrici-vel,hátha segít!Nem igazán akarok kórházba feküdni,mert itt a 17 hónapos kislányom! :( Pedig azt mondta az orvos,ha nem múlnak a görcsök,szigorúan befekvés!!! Ma még várok,ha nem javul ettől a magnéziumtól és a pihenéstől sem,mindenképp megyek! :( Köszönöm nektek a segítséget!
2008. jan. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!