Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy CG: 2000?...

Mit jelent az, hogy CG: 2000? (6 hetes kismama vagyok)

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
1 cm-rel megrövidült méhnyak, terhelésre szokott előfordulni, kicsit tessék lassítani!
2008. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le kell állnod! A méhnyak megrövidült 1 cm-rel. Ez lehet bármitől. Hirtelen megemelsz valamit, sokat üléstől, sok állástól, mozgáshiánytól, bármitől sajnos. De ne feledd, mindenképpen ártalmas a babára. Az orvos nem mondta, hogy veszélyeztetett terhesnek kell kiírnia? Elvileg ilyenkor szigorú fekvést szoktak javasolni, de olyan szintűt, hogy még a WC-re is csoszogva lehet csak kimenni!!!
2008. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok, azt még elfelejtettem, hogy ha most a 2. vagy 3. trimeszterben lennél igazából nem kellene félni tőle, de mivel még csak 6 hetes vagy, annyira az elején vagy, hogy ha kinyílik a külső méhszáj, befektetnek és összevarrják. Ezt asszem a 12. hétig csinálják. Ha kinyílik a külső akkor CG: 2100 lesz!
2008. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:((( Agyonverem a dokit. Nekem azt mondta, hogy mindent csinálhatok, amit eddig, csak óvatosabban. Szó sem volt pihenésről vagy arról, hogy baj lenne.
2008. jún. 10. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet váltanod kellene. Én is így tettem, az első orvostól mikor megkérdeztem, hogy mit jelentenek a leletemen lévő értékek, és a rövidítések, akkor rámszólt, hogy ezt nem azért adja, hogy én olvasgassam, nem nekem szól, hanem orvostól orvosnak. Anyád, gondoltam! Mondanom sem kell akkor láttam utoljára, pedig tudja, hogy e.ü-i dolgozó (anesztes) lánya vagyok, és az neki is ciki, ha én úgy nyilatkozok róla. Elmentem magándokihoz, aki havi 5000 Ft-ért kinyalja a seggemet, és az összes kérdésemre válaszol. Így érzem magamat és a babámat biztonságban, de sajnos ezért fizetni kell:(
2008. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress fel egy masik dokit!

Minden jot!

2008. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!