Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok ki, hogy ne...

Hogy bírjátok ki, hogy ne mondjátok el, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Még csak az 5. hétnél tartok, egy hete tudom, hogy teherbe estem, de már most minden bajom van, hogy nem lehet fűnek fának elmondani! Nagyon babonás vagyok, és mivel az elején beteg voltam, ezért nem lehetek még biztos benne. Majd csak a 12.hétnél lélegezhetek fel egy kicsit. Akkor már elmondom. De addig is hogy bírom, nem tudom.
2011. jan. 11. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen tudta a férjem, és a nagyszülők. És a legjobb barátnőmnek is elmondtam.

Mivel sokan tudtak, hogy régóta gyereket "gyártunk", gyakran megkérdezték, hogy mi újság. Amikor már tudtam, hogy az vagyok, csak annyit mondtam, hogy hamarosan mennem kell orvoshoz, aztán meglátjuk. Mindenki azt gondolt, amit akart. :)

Egészséges terhességet Neked!

2011. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vártam. Csak szűk családnak mondtam el, de elmondtam. Velem örültek, és ha utána baj lett volna, akkor is mellettem álltak volna.
2011. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem vagyok babonás,de mivel az első babámat elveszítettem,a másodiknál még a családnak se mondtuk el.Nehéz volt kibírni,de sikerült.Esetleg avass be egy olyan barátot,barátnőt,rokont,akiben 1000 százalékig megbízol,hogy nem adja tovább.

2011. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmnek elmondtam azonnal,nem bírtam ki,valakivel meg kellett osztanom az örömömet :)

A szülőknek,barátoknak betöltött 7. héten mondtuk el.Ekkor volt az első ultrahangunk és minden rendben volt.

Esetleg oszd meg te is a barátnőddel,utána sokkal könnyebb lesz kibírnod :)Boldog babavárást!

38hkm

2011. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen tudtam magamban tartani. Ma vagyok 12 hetes, megvárom az uh-t, aztán elmondom mindenkinek :-)
2011. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én nem is tudom, hogy miért nem akarják annyian elmondani? Én vesztettem el babát III. trimeszterben, tehát ha úgy állok hozzá, akkor a végéig nem kellene elmondanom :D Én rögtön elmondtam. A család, közeli barátok azért is vannak, hogy velünk örüljenek, segítsenek, és ha baj van, akkor is mellettünk állnak. Ha véletlenül történik valami, miért baj ha tudták?! Legalább tudják, miért vagyunk rossz passzban, és tudják hogy segíthetnek, hogyan állhatnak mellettünk.
2011. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Az emberek pletykásak, nem marad meg a barátok szintjén a dolog. Másrészt nem szeretem ha sajnálnak.
2011. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül történik valami, miért baj ha tudták?!


Nem az a baj,hogy tudták,hanem,hogy a rosszhír nem terjed olyan gyorsan,mint a jó,és hát voltak kellemetlen szituk.Nem kívánom senkinek.

2011. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én a legjobb barátnőmnél csináltam a tesztet (apuka külföldön dolgozott), a szüleimnek 2 nap múlva mondtam el. 37 hetes
2011. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!