Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamák hány kg...

15 hetes kismamák hány kg hízásnál tartotok?

Figyelt kérdés
Én sajnos már majdnem 5nél tartok..
2011. jan. 10. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5kiló plusszos vagyok:


Na nekem a hányás is megvolt. És véletlenül sem vagyok az az alkat, hogy egyszer küzdés nélkül fogyhassak x kilót. Rajtam az a 7 meg sem látszott volna...

2011. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13+6 hetes vagyok, és eddig szedtem fel 2 kg-ot. 3-szor mértek eddig, az első volt: 71 kg, a második: 73 kg, és a harmadik: (tegnap) 73 kg. azonban, nem akarom nagyon ezt elhinni, mert a férjem és én is látjuk, hogy igencsak kövéredek, pedig eleve nem vagyok nádszál vékonyka, ahogy látod.... szerintem nem kell aggódnod, mindenkinél másképpen van. van aki ilyenkor szed fel többet és van, aki a terhesség utolsó szakaszában.
2011. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia

16.hét és 3 kg

de ne aggódj az sem mindegy hogy kezded én 170 cm vagyok és 54-vel kezdtem,az orvos szerint túl vékony voltam .minden ruhám ugyanúgy rám jön.kitartás!

2011. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én 165 vagyok és 56tal kezdtem.úh nem vagyok egy vékonyka..:)))
2011. jan. 12. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!