Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamák hány kg...

15 hetes kismamák hány kg hízásnál tartotok?

Figyelt kérdés
Én sajnos már majdnem 5nél tartok..
2011. jan. 10. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 15 hetes. 1 kg-nál tartok. De ne kezdj el irigykedni, cukorbeteg vagyok és nagyon keményen kell diétáznom. Az előző babámmal össz-vissz 6 kilót híztam. De a nagyobbakkal - akkor még nem voltam beteg - több mint 20 kilót, és az is relatíve könnyen lement.
2011. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én 18 hetes vagyok és 2,3 kilónál járok!
2011. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pontosan ma kezdem a 16. hetet...hát semmi...még nincs kiló. Vékony vagyok, mint mindig. De holnap megyünk dokihoz és meglátjuk, remélem ez is normális.

2011. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok és eddig 3kg-t híztam
2011. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok és még nem híztam.

Te hol tartasz?

2011. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én már 5kgnál...nem értem én miért hízok ennyit..minden nap tornázom,6 után nem eszek,fehérkenyeret,édességet nem eszem...nem tudom mit csinálok rosszul...
2011. jan. 10. 13:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom..szerintem alkat kérdése...én mindent megeszek és bármikor amikor megkívánom mégsem hízok(mondjuk nem sok egészségtelen dolgot eszem..én főzök de nincs ilyen hogy fehér kenyeret nem eszek pl..stb......a kistestvér tornáztat nekem ennyi a torna...uh nem tudom ez mitől függ....minden esetre étkezz egészségesen, tornázz továbbra is ...szerintem nem fogsz sokat felszedni...12 kg bőven bele fér! az szülés után úgy lemegy h észre sem fogod venni!

Mi meg lehet h a végén fogunk többet felszedni....uh ne szomorkodj!

2011. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát szia kedves barátném!!!!!!!!!!

Most megnyugtatlak, én is már 5 kilónál tartok... :(

Nagyon mérges vagyok miatta, már egy hónapja nem eszem csokit, pedig csoki függő voltam, és mégis ez van. Az étvágyam jó, de nem nassolok...

2011. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg híznék,az első 12 hétben fogytam 3kg-t most híztam 2-őt, még mindig -1. Pedig eszek rendesen.
2011. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is ott tartanék. Én 10+3 hetes vagyok de már 7kg-ot fogytam a sok hányás miatt...
2011. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!