Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől jön ki ilyen nyálkás,...

Mitől jön ki ilyen nyálkás, ragadós barnás vmi belőlem? Bocsi a csúnya megfogalmazásért?

Figyelt kérdés
15hetes vagyok 12hetesig kellett szednem utrogestant mert ugyan ilyenem volt...most ujra..
2011. jan. 8. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj azonnal a dokihoz,kórházba.

Innen nem fogjuk megmondani mi a baj,lehet tágulsz vagy valami.

2011. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyomas a dokihoz vagy korhazba a lenyeg hogy lasson egy orvos...mondhat itt neked barki barmit a barnas veres nyalka soha nem jelent jot es nem szabad figyelmen kivul hagyni...szoritok hogy minden rendben legyen
2011. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is igy voltam, 12 hétig szedtem utrot, és 13 hetesen bementünk a kórházba pont emiatt. Nekem rálógótt a lepény a méhszájra, és azt mondták sok mozgástól is lehetett, amúgy nem csináltam semmi extrát. + találtak egy vérömlenyt a lepény alsó szélénél. 4 napig voltam bent, rutascorbint adtak semmi mást. Mostanra a lepény felhúzódott nem volt komoly de én nagyon féltem. Szerintem irány a doki, mert ha a lepénnyel van baj az a babának is gond lehet. Barnázás lehet még attól is ha elkezd leválni, vagy rosszul tapad... de lehet sima hüvelyi fertőzéstől- az sem jó mert ha sokáig fennál a bacik marhatják a lepényt. Nekem ezt mondta a doki. úgyhogy nézesd meg magad! jobbulást!

15+4 kismama

2011. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nigra ***** válasza:
Nekem arról, hogy ragadós nyálkás barnás egyből a nyákdugó jutott eszembe. Nekem a szülésem indult így meg 37hetesen. Úgyhogy szerintem is lásson doki, az a biztos.
2011. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!