Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 hetes terhes vagyok,...

7+5 hetes terhes vagyok, megijedtem, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

Most tapasztaltam a folyásom nagyon világos barna. Az orvosom tegnap vizsgált meg előszőr azt mondta ha barnás folyást tapasztalok akkor mennem kell vissza. Első baba, és nagyon megijedtem. Ugye nem fogom elvesziteni? :'(

23/L


2011. jan. 7. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs miért...csak majd beszélj meg időpontot a dokival h írjon fel gyógyszert azért :)


Szerintem minden rendben lesz...én is anno megijedtem az első terhességemnél mert nem tudtam hogy ez ilyen gyakori ...a lényeg h ne piros vér legyen...

2011. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
BOCS az OFF -ért!Én már 2 babát szültem,de soha nem csinált a magán dokim hüvelyi UH-ot,pedig 5-6 hetes terhesen jártam nála.
2011. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
gyorsan vissza kell menni mert a barnazas fenyegeto veteles jele ami nagyon sok esetben visszafordithato
2011. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem értem. A doki azt mondta, ha barnás folyást tapasztalsz, menj vissza. Barnás folyásod van. Akkor meg mire vársz? Tessék szépen visszamenni, megnyugodni úgyis csak akkor fogsz! Minden jót, írd majd meg, mit mondott az orvos.
2011. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!