Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 hetes terhes vagyok,...

7+5 hetes terhes vagyok, megijedtem, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

Most tapasztaltam a folyásom nagyon világos barna. Az orvosom tegnap vizsgált meg előszőr azt mondta ha barnás folyást tapasztalok akkor mennem kell vissza. Első baba, és nagyon megijedtem. Ugye nem fogom elvesziteni? :'(

23/L


2011. jan. 7. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj, mert azzal csak ártasz a babának. Nyugodj meg, lehet, hogy a vizsgálat miatt lett barnás színe. Az a biztos, ha felhívod a dokit, és megkérdezed tőle.

Nyugi! ;)

2011. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de csak ultrahang volt, más nem. Most nagyon félek :( Holnap tudom felhivni az orvost reggel.
2011. jan. 7. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, ez gyakori terhesség elején.Ez azért van mert kis bevérzés keletkezik a baba mellett vhol.


Kislányomnál ugyan ez volt 3-4 napig barnáztam aztán elmúlt (kaptam gyógyszer is rá és pihennem kellett)

Most a másik szobában alszik :)) nyugi!! nem lesz baj!

2011. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt írod, "nagyon világos". A vizsgálat miatt lehetett. Nem hüvelyi UH volt?
2011. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7 hetesen mi más lenne mint hüvelyi (most nem kötekedés ként )...max a 12. heti az első hasi de azt is sok helyen hüvelyivel csinálják
2011. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne félj! Nekem kétszer volt vérzésem a terhesség első heteiben. Letiltottak a munkámról és sok pihenést tanácsoltak. Nyugi!!!!
2011. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Én is itt olvastam a fórumon, hogy egyes magán dokik az elsőt is hasival csinálják. gondolom a kismamik akik írták, hogy náluk így volt, nem hazudtak.

De én sem akarok kötekedni... :o)

2011. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak hasi uh volt, semmi egyéb. 6 hét múlva lesz rákszűrés.

Igen nagyon világos barna. De pont tegnap mondta az orvos ha barna folyást tapasztalok mennyek vissza. És ez miatt ijedtem meg nagyon. Köszönöm a nyugtató választ. Én nem járok sehova, pihenek amennyit csak lehet.

2011. jan. 7. 21:01
 9/14 anonim ***** válasza:

akk bocsi vissza szívom :))) én ebben a tévhitben voltam hogy csak hüvelyi uh van első időben....nah...mindig tanul az ember :))


bakker engem meg "kínoztak a hüvelyivel" pedig bmira utáltam :(((

2011. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek sem kell aggódnom? Azóta se volt ilyen, és a hasam sem fáj.


Semmi baj, az ember mindig téved, és mindig tanul :)

2011. jan. 7. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!