Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közületek járt így valaki?

Közületek járt így valaki?

Figyelt kérdés
Pozitív teszt a ciklus 15. napján, úgy, hogy a ciklus elején mestruáció volt (hosszú barnázást követően), és a ciklus 4. napján még negatív volt a teszt. A ciklusok 29-30 naposak, peteérés a 15-16. napon általában. Hogy lehetséges ez?
2011. jan. 6. 13:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és állandó fáradság és sok alvás miatt volt a "korai" teszt.
2011. jan. 6. 13:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, en nem jartam igy, de ez akkor lehetseges, ha az elozo ciklusbol fogant a baba.

Erre minden esely megvan, hiszen pozitiv lett a teszted, ami elotte 9 nappal meg negativ volt.

Minden esetre en csinalnek meg egy tesztet a helyedben (nem tudom most hanyadik napon vagy), ha az hatarozottan pozitiv, akkor valoban baba van a dologban, orvoshoz en meg nem rohannek, mert a negativ-pozitiv teszt kozott eltelt ido szerint a 15. ciklusnap korul lehettel 4 hetes, max 5 hetes terhes, en 7-8. hetig varnek a dokival.

2011. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj szerintem is még egy tesztet, és ha pozitív, menj orvoshoz. Én 5 hetesen voltam először, mert nekem sem volt egyértelmű, hogy lehet e baba a dologban, vagy nem és mivel nyugtatót szedtem, mindenképpen tudni akartam, hogy lakik e bent már valaki. Hát lakott. Most 29+3 hetes. :)
2011. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!