Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár vagy járt közületek...

Jár vagy járt közületek Kisfalvy Istvánhoz (SOTE II) terhesgondozásra valaki?

Figyelt kérdés
Milyen orvos? Ha valaki tud magánrendelős árakat azt is nagyon megköszönném.
2010. jún. 24. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! én hozzá járok. Te még állapotos vagy, látom elég régi a kérdés, kiváncsi lennék a tapasztalatodra.
2010. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen hozzá járok, most vagyok 24 hetes. Akkor váltottam dokit, mikor még a kérdést kiírtam! Az előző magánkórházba ment dolgozni!


Én nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon szimpatikus és alaposan végzi a munkáját. Nekem mindenféle vizsgálatnál sokat segített, mert a háziorvosom abszolut nem működött együtt.


Te hány hetes vagy?

2010. okt. 5. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én írtam ki a másik kérdést:)

16 hetes vagyok, nekem is szimpinek tűnik, csak nem mindig van tisztában azzal ,hogy ha afp-re küld azt nem mindenhol csinálnak, vagy nemtudom miért küldött olyan helyre ahol nem csinálták meg.

Neked is gyakran kell menni hozzá uh-ra? Mert én voltam a 12. héten és most a 16. héten is mennem kéne, én úgy tudom, hogy majd 18-20. héten az afp eredménnyel kéne genetikai uh-ra menni. Vagy tévedek?

2010. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát nem tudom Téged hova küldött afp-re, engem jó helyre!:)) Hova küldött???????

Mondjuk mint ahogy írtam nekem van egy írtó hülye háziorvosom és kértem a dokkit, hogy ha lehet minden vérvétel meg egyébb vizsgálatot jó lenne ha ő küldene, mert a másik doki egy segg. Szóval én már az eleje óta én minden vérvételre a Podmaniczky utcabá járok a régi MÁV központi rendelőbe. Eddeig 3×, de semmi gond nem volt!


Uh-ot minden alkalommal csinál, ha mész hozzá, ő fogja csinálni a 20 hetes genetikait is, mivel meg van hozzá a képesítése, így nem kell máshova szaladgálni. ILyen szempontból én nem bánom, hogy mindig rápillant a babára! Ja és igen minde hónapba menni kell hozzá egyszer, a végén az utolsó 1 hónapban majd a kórházba kell menni ctg-re, legalább is nekem ezt mondta! Nekem ez a második terhességem, a lányommal pont ilyen sűrűn kellett járni másik dokihoz is!

2010. okt. 6. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a háziorvos, azt mondta nem is adhat beutalót.. nem százas. A nődoki meg simán írt egy beutalót és mondta h a kerületbe mehetek, na ott meg elzavartak h nem csinálják meg. Tiszta dili néha az egészségügy.

Akkor jó, már kezdtem csodálkozni, h havonta behív, bár nem mondom, hogy nem nézném szívesen napokig a babát uh-on:)

Januárra várod a babát?

2010. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

tudjátok már, hogy kisfiú vagy kislány lesz? és ha igen, azt mikor tudtátok meg?


Olyan kiváncsi vagyok, holnap megyünk a dokihoz!!

2010. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja a háziorvos velem is eljátszotta ugyanezt, ezért kértem a doki segítségét, de mivel nem Pesten lakunk, gondolom engem ezért küldött a Mávba, régen ott dolgozott!

Igen jan 27-re várom a babát! És kisfiú! Nekem csak a 20. héten mutatta meg magát, a 16 hetesen oldalra fordult, pedig nagyon nézte a doki.


Én is holnap megyek!!! Lehet még találkozunk. Mi 18.45-re megyünk, Ti????

2010. okt. 6. 21:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 17.15-re megyünk! Nagyon izgulunk már, hátha megmutatja kihez lesz szerencsénk :)

Akkor nemcsak nálunk ment eleinte döcögősen a vérvétel:)

2010. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na, megmutatta magát a baba?

Nálunk minden oké volt!

2010. okt. 7. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos, csak a hátsóját mutogatta:) Majd legközelebb reméljük:) Amúgy fiúgyanús, de a doki sem merte mondani, mert annyira nem látszott.

Te kérdezted már a dokit hogy ha nála szeretnél szülni akkor mennyi?

Tegnap mondtam neki, hogy szeretnék nála szülni és mi a teendő, de nem mondott összeget, szerinted ha fix pénzt szeretne mondta volna, vagy mindenkinek a pénztárcájára bízza?

2010. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!