Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár vagy járt közületek...

Jár vagy járt közületek Kisfalvy Istvánhoz (SOTE II) terhesgondozásra valaki?

Figyelt kérdés
Milyen orvos? Ha valaki tud magánrendelős árakat azt is nagyon megköszönném.
2010. jún. 24. 14:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Helló!


Hát sajnálom, de majd legközelebb biztos látszik már.


Én első alkalommal rákérdeztem, hogy mennyit kér a szülésért, mivel az előző dokitól épp a pénz miatt kelett megvállnom. Azt mondta, hogy mindenkire rábízza, hogy mennyit ad. Majd meglátom, hogy alakulnak a dolgok, de én 50 ezernél nem szívesen adok többet! Persze fizessük meg, hogy éjjel nappal rendelkezésre áll, de legyen meg a határ. Az biztos, hogy a terhesgondozás tízszeresét nem adom oda neki. Plusz még szeretnék szülésznőt is fogadni, nekik 30 ezer a tarifájuk.

2010. okt. 11. 22:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, én is erre az összegre gondoltam.

Neked van már választott szülésznőd? Épp ezen agyalok, hogy legyen-e vagy sem. Bár őszintén szóéva sokallom, hogy ennyi pénzt elké két ember, de ahhoz képest meg nem sok, hogy rendelkezésünkre állnak, majd meglátom.

2010. okt. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Még nincs, és nem is ismerek senkit, majd a dokit megkérem, hogy ajánljon valakit. Meg még várok kicsit vele kb a 32-33. hétig, mert a lányom programozott császsárral született 2,5 éve téraránytalanság miatt, és ha ez a baba is nagyra akar nőni a hasamban, akkor megint ez lesz, és akkor nem dobnék ki 30 ezret az ablakon, csakhogy a szülésznő ott fogja a kezem a műtőben. Mert ezelőtt az volt, nem volt sem vajudás, se fájás semmi, csak betoltak és vágtak a szülésznőm meg ott volt abban az egy órában míg műtöttek és kész. Ezért kapott 20 ezret. :(( De akkor az utolsó előtti napig természetes szülésre készültünk. Most azért már előbb fog dönteni a doki, hogy vág vagy szülünk.


És hogy vagytok? Mocorog már a baba?

2010. okt. 14. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!