Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandós hölgyek már az...

A várandós hölgyek már az első egy-két hónapban érzékenyebbek, sértődékenyebbek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Elso par napban is, sot olyankor a leginkabb. Az elso trimeszterben rengeteg hormon termelodik, rengeteg valtozas megy vegbe.
2011. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én inkább a 10. hét környékétől voltam "olyan". Ez még most is tart...

31 hetes km

2011. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első trimeszter a legérzékenyebb időszak. Most az utolsóban is előjött, bár azt mondta a szonográfusunk, hogy ilyenkor már nem lehet a hormonokra fogni, pedig szerintem igen is lehet! De most inkább azért jön elő, mert már picit nyűgős az ember, hogy nem tud aludni, folyton kijárkál, alig tud mozdulni, stb.:)

De az első trimeszterben nagyon érzékeny voltam, nagyon nagy hülyeségen is megsértődtem, sírtam, pedig normál esetben oda sem figyeltem volna az ilyen helyzetekre.

2011. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 5-6 hetes lehettem mikor úgy üvöltöttem a férjemmel, hogy berekedtem. :-DDDD olyanokat vágtam a fejéhez, hogy csak lesett. Így utólag már pironkodom miatta, meg persze bocsánatot is kértem, és röhögtünk, de még magamon is meglepődtem.
2011. jan. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen. én mondjuk alapból nem vagyok sértődékeny, csak érzékeny. könnyen sírok, meghatódok. a terhesség óta ez fokozódott
2011. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is baromi ideges voltam az elején mindenre és mindenkire. Legszívesebben egy kanál vízben megfojtottam volna bárkit :)
2011. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én is nagyon sokat veszekedtem a párommal, szörnyű volt az az időszak. De hálisten a 3. hónap után minden oké lett. Azért mondtam a páromnak h a 2. terhességnél már legyen megértőbb, hiszen tudja mire számíthat...
2011. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél már a legelején "borzasztó" voltam,a másodiknál picit később lettem az:-)
2011. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a terhesség alatt végig nagyon sírós voltam. Szerencsére sértődékeny nem igazán voltam, de olyan nagy a terhesség alatt a hormonok játéka, hogy egyszerűen nem lehet kontrollálni!

Párom tök megértő volt, még ha néha furcsákat is gondolt magában. :)

Amúgy nekem ez fokozódott a szülés utáni egy-két hónapban. Akkor már képes lettem volna az egész napot végig bőgni. Pedig nagyon nem akartam, de nem tudtam ellenne tenni.

2011. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!