Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 6 hetes vagyok, ma...

Elvileg 6 hetes vagyok, ma voltam uh-on, doki nem látott még szívhangot! Csak egy 16 mm-es petezsákot! Ez már baj ugye?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 14:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm hogy megírtad!Hát az én könnyem is kijött!

Nagyon boldog vagy most!!És gratulálok!!

Hétfőn meglátom mi lesz,remélem én is jó hírekkel jövök!!

Ha tudnál,írhatnál privit!

Olyan egyforma a mi kis történetünk!!

2011. jan. 7. 12:03
 22/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ma voltam uh-on és 7 hetesnek írt a gép,11mm-es a baba és jól működik a kicsi szíve is!!

Köszönöm hogy írtatok és bíztattatok,nagy segítség volt!!

Boldog babavárást mindenkinek!!

2011. jan. 10. 13:10
 23/25 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Én hasonló cipőben járok, 7-én megyek UH-ra, remélem minden rendben lesz, hallom majd a pici szívét!
2011. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ne izgulj,biztos minden rendben lesz nálad is!! Csak nyugalom!!! :))
2011. jan. 26. 14:24
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Tudom már régi a poszt, de pont ugyan ebben a helyzetben vagyok 6+5 hetes vagyok (papír szerint 6 hetes), és 16 mm peteszákot látott, szabályos szikhólyagot, de még nem látott embirót. Nektek végül minden rendben volt?
2021. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!