Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jó terhesvitaminok...

Milyen jó terhesvitaminok vannak, ha az Elevit nem vált be?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Pregnavit bevált, nem is olyan drága és legalább magyar. Semmi székrekedés,farkas étvágy.
2011. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Elevit nekem sem vált be, ezért én Gravidát szedtem végig.
2011. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél Femibiont használtam, most LadeeVit-et. Ez utóbbira mondta a doki, hogy ez most a legújabb, legkorszerűbb és feleannyiba kerül, mint a Femibion.
2011. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem végig, és még most is szoptatás alatt, nagyon jó vitamin, az elevittel szemben van benne megfelelő mennyiségű jód, és folsav, ami nagyon fontos a magzat megfelelő fejlődéséhez. Az ára valóban nem a legolcsóbb, de nekünk mindenképp megérte, mert itt van velünk a mi kis tündérkénk, akivel a terhesség ideje alatt is minden rendben volt, és mióta megszületett(augusztus) azóta sem volt egyszer sem beteg. Sok boldogságot, és könnyű szülést kívánok!
2011. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ladeevitet szedek most,előtte Femibiont,de a ladeevit jobban bevált,ez most a legkorszerűbb,semmi mellékhatás,és olcsóbb a femibionnál.
2011. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokfélét mondtatok, utánanézek majd ezeknek.
2011. jan. 5. 10:41
 7/10 anonim válasza:
Szeretném megkérdezni hogy miért nem vált be az elevit?elöre is köszönöm a válaszokat
2011. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég sokat hányok és azt a tippet kaptam ezen az oldalon, h biztos attól.
2011. jan. 8. 11:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hipp Natal..csak ajánlani tudom Neked!

Próbáld ki!

Minden jót kívánok!

2011. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 renata julia válasza:
szia nekem a femibion valt be!nem hiztam el tole es a baba is jol fejlodik hala az istenek!az elevitol nem hanyhatsz elvileg az segit a hanyos idoszak atveszeleseben!ugy irja a betegtajekoztaton!puszi
2011. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!