Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és vesetágulat...

31 hetes vagyok és vesetágulatom van, ma éjjel arra ébredtem hogy a bal kezem könyékig feldagadt alig birtam behajlitani az ujjaim. Vizesedés mit tegyek? Könyékig fájt a kezem.

Figyelt kérdés
akinek vesetágulata volt lett ilyen tapasztalata? az első babámmal nem volt se vese se vizesedés problémám. félek nehogy toxikémiás legyek, egyenlőre vizeletem nem fehérjés.éjjel is megnéztem gyorsan tesztel.de aggaszt ez hogy a kezemmel ez volt, most ahogy felébredtem már nem volt az. lábam nem vizesedik. mit csináljak, még egy jó hónapig bent kéne a babámnak maradni.
2011. jan. 2. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg az orvosod! Vagy az ügyeletet! A fehérje nézése kevés, mérni kell a vérnyomásod, teljes vérképet kellene nézni. Van olyan speciális toxémia, ami nem feltétlenül jár fehérje vizeléssel, bár nagyon ritka, így nem akarlak ijesztgetni vele... De ha nem keresed meg a dokid és ragaszkodsz vérvételhez, stb.. akkor ha kell ijesztgetlek is a cél érdekében. Gyomrod vagy felette nem fáj? Minden jót nektek! Nem lesz semmi baj, de tényleg menj dokihoz.
2011. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vesetágulatra kaptam katétert 26 hetesen, amit szülés után távolított el az urológus.
2011. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem magas a vérnyomásom megmértem, nem fáj semmim hál istennek, ha előfordul megint elfogok menni az orvoshoz, de mivel megszünt reggelre mindenképp megvárom hogy hétköznap legyen. remélem nem kell katéter, pisilni tudok csak van hogy 1perc mulva megint mennem kell.
2011. jan. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!