Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január elejére kiírt kismamik,...

Január elejére kiírt kismamik, hogy érzitek magatokat? Féltek? Izgultok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Izgalommal teli várakozással telnek napjaink. egyre nehezebb cipőt, zoknit húzni,felkelni az ágyról, de ezt feledteti amikor mocorog a pici. Pénteken töltöttük be a 38. hetet, Jan.14.-re vagyunk kiírva. Nem félek, csak inkább tartok picit a dologtól. Párom bejön velem (ha úgy jön ki a lépés), így szerintem könnyebb lesz. A "végeredményre" gondolunk és ez remélem segít a fájások elviselésében. Nagyon várjuk már a pici hercegnőnket.

Néktek is kitartás:)

V.

2011. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi január 15-re várjuk a babát. Tele vagyok félelemmel és izgalommal. Néha még tolnám az időpontot, néha meg úgy érzem, jobb lenne már túl lenni rajta... Remélem, te nem vagy ilyen ideges? Mikorra várod a babát?
2011. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is január 15-re várom második babámat.Én már tul lennék rajta.Nincs bennem félelem,csak már nagyon várom.
2011. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!