Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Külön csomagot kell...

Kismamik! Külön csomagot kell vinni a szülőszobára? Mit értenek ez alatt?

Figyelt kérdés

Én összepakoltam a kórházi csomagot,de olvastam az egyik kérdésnél,hogy van külön csomag a szülőszobára is vagy félreértettem valamit?

35 hetes kismama


2011. jan. 1. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de ha nem akarsz a nagy csomaggal bemenni a szülőszobára akkor praktikus ha van egy kisebb, könnyebben mozgatható csomag is, amiben azok a dolgok vannak amikre csak a szülőszobán lesz szükséged.
2011. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egy kisebb táskába rakj ásványvizet, gumipapucsot, zsebkendőt.én ennyit vittem,plussz a telefontöltőmet.egy kis szőlőcukrot is betehetsz.így nem kell a nagytáskát bevinned,elég csak ez.nálunk van csomagmegőrző,ahova a nagy táskát be lehet tenni.
2011. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk külön mondta a szülésznőm, hogy úhy pakoljak, hogy a szülőszobára külön kis táska legyen!Mert kicsik a szekrények!És én is télen szültem...sok ruha kabát...


Nekem azt mondta tavaly,hogy legyen benne:törülöző,papucs, tusfürdő, wc papír (nálunk van beöntés), papírzsepi ásványvíz,keksz (ha elhúzódna a vajúdás pár falatot kortyot lehet), szőlőcukor és nekem volt homeós bogyóm!Ja és persze fényképező vagy kamera, amit Te szeretnél!

Ez csak jó tanács én nagyon szomjas voltam és nem nagyon tudtam se üvegből se pohárból fekve inni,így én legközelebb viszek szívószálat! De a szülésznőm javasolta hogy valamilyen citrusfélét is vihetünk amit a férjem "nyomkod2 a számba ha nagyon szomjas vagyok!De ilyenekre nekünk nem volt időnk...


És a tásk ais a szekrényben volt nálunk,csak amikor átöltöztem akkor a zuhis cuccom, vettem ki majd mikor már a férjem is bejöhetett akkor meg amit a szülőszobára vittünk (fényképező papírzsepi víz szőlőcukor homeó)De ezt csak kézben vittük!


Boldog új évet kívánok, és nagyon könnyű szülést, és vidám évet a kis aprósággal! :D

2011. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Boldog Új Évet kívánok.
2011. jan. 2. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!