Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pakoljak a szülőszobára külön...

Pakoljak a szülőszobára külön kis csomagot?

Figyelt kérdés

Debrecenbe a Klinikán fogok szülni, és olvasom több helyen hogy érdemes a szülőszobára külön kis csomag. Van esetleg olyan aki ott szült és tényleg hasznos volt neki hogy pakolt külön? Mit érdemes bele tenni?

36 hetes kismama


2009. jan. 1. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket tettem bele:

törölköző, köntös, papucs, wc papír, wc ülőke, víz, csoki, hajgumi, fényképezőgép, óra, zsepkendő.

2009. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kis energiaforrás is kell, pl szőlőcukor.
2009. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem te maga a vajúdás idejére kérded...igaz én győrben szültem-de vizet és szőlőcukrot mindenképp vigyél be,és ha lehet egy kardigánt is,mert mondjuk én közvetlen a szülés után majd meg fagytam,pedig akkor október végén még nem volt hideg
2009. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.-)

Törölköző, tusfürdő, papucs, innivaló, ennivaló mindenképp és amire még vajúdás alatt szükséged lehet, pl zene, illóolaj, zsepi, hajgumi...

2009. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, a vajúdás alatti időre WC papír, törölköző, tusfürdő, szőlőcukor, víz, köntös az amire szükség lehet.
2009. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!