Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baratnomnek kernek segito...

Baratnomnek kernek segito valaszokat, tudtok ebben segiteni?

Figyelt kérdés
kimaradt a menzesze,ma megcsinalta a tesztet es pozitiv lett.Semmikepp nem szeretne a kisbabat megtartani,mert iszonyatosan rossz kapcsolata van,es anyagi hattere sincs hogy be tudna vallalni egy kisbabat.Veletlenul jott ossze,ugy h vedekeztek.Azt hallottuk egy ismerosunktol,hogy ha a terhesseg korai szakaszaban jar,van egy bizonyos injekcio aminek a beadasaval a terhesseg megszakithato,nem kell abortusz.Letezik ilyen,ti tudtok errol valamit?
2010. dec. 30. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélje meg a nőgyógyásszal. Van ilyen a magyarok ausztriába járnak ki ilyen injekcióért. 100000 forintba kerül.
2010. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy Mo-n nem alkalmazzák az ínjekciót. De majd 30 ezer a terhességmegszakítás is.
2010. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nagyon korai a terhesség,akkor kinin vagy jódinjekció meghozza a vérzést. Csak ezt nem szeretik beadni az orvosok,ezért nem is ajánlják. Menjen el egy jóhírű maszek nőgyógyászhoz,minél előbb. Államiban biztos nem csinálják meg.

A rossz kapcsolatból pedig lépjen ki.

2010. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért 100ezer Ft-nál drágább egy picit. :P De valóban létezik ilyesmi, viszont Magyarországon nem legális. Úgyhogy jól írja az első hozzászóló, csak Ausztriában van esélye a barátnődnek ilyesmit szerezni, de ott is vényköteles, ergó dokihoz is el kell menni mielőtt a recepthez hozzájutna. Az meg megint nem lesz olcsó, mivel ott nem biztosított a barátnőd.
2010. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nagyon fiatal a lányka esetleg szociálisan rászorul, úgy tudom sokkal kevesebbe kerül (ha csak nem ingyen van)Ám a nőgyógyász fiatalkorúaknál a családi balhé nem úszható meg. Ezt a felelősséget sajnos vállalni kell.
2010. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekkoromban volt ilyen injekció, az egyik ismerősőmnek (és mivel a férje dologtalan alkoholista volt, ő meg minimálbérért takarítónő, nem hiszem, hogy tudott volna fizetni érte)beadták és el is ment a baba.

De ez olyan, mint a 72 órás tabletta, nem biztos, hogy bejön.

Valami hormon volt, amit azoknak a nőknek a szervezete termel, akiknek kilökődik a baba.

De lehet azóta ez nem legális és valóban Ausztriába kell menni. De régen volt.

2010. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy léteik ilyesmi Magyarországon is, vagyis régebben tényleg volt, ma már nem tudom. Egyébként itt egy link a korai terhességmegszakításról, írnak benne az injekcióról is.


[link]

2010. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma 21;15 en nem mondtam h kiskoru a baratnom.34 eves norol van szo.
2010. dec. 30. 22:29
 9/15 A kérdező kommentje:
Valoban csak Ausztriaban van erre az injekcios megoldasra lehetoseg?Tobb mint szazezerbe kerul?Megis mennyibe?
2010. dec. 30. 22:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Az egész cécó lesz iszonyat drága. Lesz először egy nőgyógyászati vizsgálat Ausztriában biztosítás nélkül. Aztán lesz egy recept kiváltás majd a beadás költsége. Mindennel együtt olyan 3-400.000 Ft-ra saccolom a költségeit.


Egyébként nálunk is kísérleteztek vele, de sok nő belehalt, úgyhogy itt ezért nincsen.

2010. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!