Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktus utáni első nap után...

Aktus utáni első nap után lehet érezni, hogy teherbe estem e?

Figyelt kérdés
Hányingerem volt egész nap és szédültem is. Nagyon szeretnénk egy kisbabát
2010. dec. 29. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet érezni. Ettől még persze lehetsz majd terhes, de ami most megtörténhetett jó esetben az annyi, hogy a hímivarsejt "összejött" a petesejteddel, a beágyazódás, amely a hányingert okozza, majd később lesz.
2010. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Azért érezted, mert nagyon szeretnél kisbabát. Aktus utáni első napon még csak az első sejtosztódások mennek végbe, és vándorol a kis zigóta a petevezetőben. Ezt nem lehet érezni.
2010. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A beágyazódás általában az aktus utáni 7-10. napon történik meg. Innentől érezhetsz valamit :-)

Sok sikert!

2010. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Én a 3. napon aktus után éreztem. A cicijeim fájtak. Én az aktus napján de aktus után csináltam ovulációs tesztet és épp ovuláltam, így a 3. napon mikor ezt éreztem a cicijeimben, gondoltam az lehet, hgoy sikerült. 1O nap múlva a terhességi teszt is kimutatta. Második gyerekünknél ugyanígy éreztem, és tudtam.
2010. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lehet meg ilyenkor erezni.
2010. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tudtam, hogy akkor sikerült...már rögtön az aktus után, ahogy egymás mellett feküdtünk, volt egy olyan érzésem, hogy megtörtént a kis csoda...elég hihetetlen érzés volt, de bejött....tünetem nem volt...de azóta sincs:D

14+4hkm

2010. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem volna kisbabát, de azon kívül, hogy nem jött meg időre a mestruációm nem éreztem semmit.
2010. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10:35 De ez csak egy megérzés, ami az emberek többségénél vagy bejön vagy nem:) Tünet, biztos, hogy nincs ilyenkor.
2010. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!